איך מחזירים תשוקה מינית? כל מה שרציתם לדעת

איך מחזירים תשוקה מינית? כל מה שרציתם לדעת

אם גם את שאלת את עצמך "מה אני עושה אם אני לא נמשכת לבעלי?", את לא לבד. התשוקה המינית בתחילת קשר בין בני זוג ובעת ההתאהבות בוערת בעיקר בשל הזרות, כאשר יש דברים לא מוכרים, הפתעות ועוד. בזוגיות ארוכה היא דועכת, בעיקר, בגלל השגרה וההרגלים הקבועים. האחרונים הכרחיים לניהול קשר יציב עם ביטחון אבל עלולים להפוך את החיים למשעממים ואת קיום יחסי המין, עקב כך, לנדירים יותר. יחד עם זאת, ניתן להחזיר תשוקה מינית ועושים זאת בעיקר על ידי התנהלות המבטלת הרגלים קבועים ויוצרת הזדמנויות לחיזוק הקשר המיני מחדש.

דרכים שונות

אז איך מחזירים תשוקה מינית? להלן מספר הרגלים חשובים: הראשון הוא יצירת זוגיות נפרדת כאשר לכל אחד יש את התחביבים והעיסוקים השמורים לעצמו בלבד. כך, פגישות עם חברים, חוגים וסדנאות ועוד.  נושא שני הוא יציאה לטיולים ולחופשות. אין כיף גדול יותר מאשר קיום יחסים בצימר או בבית מלון כאשר נמצאים בחופשה המרחיקה את סדר היום המלחיץ. בנוסף, הכנת הפתעות לבן זוג הגורמת לו לריגושים המובילים לתשוקה לדוגמא: בגד תחתון חדש, הכנת ארוחה מיוחדת, הזמנה למסז' זוגי וכיוצא בזה. דרך אחרת היא שיחות על סקס כולל על פנטוז על תנוחות שונות. ניתן למצוא אין ספור נושאים לשיחה בתחום וכולם יעוררו לבסוף את היצר.

פעילות המחדשת את התשוקה

כל פעילות המעוררת ריגוש חיובי ביחס לבן הזוג עשויה לסייע. כך קריאת ספר והמלצה עליו, ראיית סרט ארוטי יחד, סדנאות אצל אנשי מקצוע ועוד. גברים מבוגרים יכולים להיעזר בוויאגרה אשר מעוררת את כל מערכת המין ויוצרת רצון לקיום יחסי מין ועוד. מומלץ להתייעץ עם מומחית לזוגיות אשר עורכת מפגשים וסדנאות בנושא. יש באמתחתה שפע של עצות והמלצות וכל זוג יכול ליישם את אלו המתאימות לצרכיו ואהבותיו. חיי מין יצריים משדרגים רבות את חיי הזוגות.

 

כתוב/כתבי תגובה