כדורי הרזיה

כדורי הרזיה

כיום, הדרך להרזות קלה משחושבים. ניתן להשלים זאת ללא דיאטה תוך צריכת כדורים המבוססים על פורמולות טבעיות בלבד. מהן אותן פורמולת טבעיות ומדוע הן נחוצות מאד ליישום ירידה מהירה במשקל? כל מה שרציתם לדעת על טכניקת הרזיה המהירה שסוחפת רבים בארץ ובעולם, במאמר מידע אחד.

כדורים מבוססי פורמולה טבעית בלבד

כדורי הרזיה מכילים סרומים שהורכבו מ- 2 צמחים שייעודם הוא הרזיה: ג'ימנמה, שמקורו בהודו וגוארנה, שמקורו ביערות האמזונס שבדרום אמריקה. הצמחים הללו ניחנים בסגולות התורמות באופן ניכר לבריאות הגוף שלנו: חוסר צורך וחוסר משיכה לסוכר, שריפת שומנים טבעית, הורדת כולסטרול ואיזון חילוף חומרים.

פירוט מלא  של מרכיבי הפורמולה

גרסיניה קמבוג'יה – עץ שמקורו באזור קמבודיה שבדרום אסיה, ליד וייטנאם. פירות העץ נטחנים ומתווספים בצורת אבקה לפורמולה. חומר זה תורם תרומה מכרעת לירידה במשקל.

תמצית גוארנה – גוארנה היא מילה שנובעת משבט הגוארני שחי על גדות האמזונס שבדרום אמריקה. בני השבט השתמשו כבר לפני אלפי שנים בפרי הגוארנה, שנראה כמו הפיטנגו המצוי – אדום או ירוק קטן עם גבשושיות מעוגלות, לריפוי הגוף ושיפור מצב הרוח. הפרי ניחן בתרכובות טבעיות להן השפעה מכרעת על תהליך ההרזיה בגופנו.

ג'ימנמה – צמח שמקורו בהודו ונעשה בו שימוש נרחב בתרופות הרזיה זה מכבר. הסיבה לכך היא יכולתו לגרום למאכלים ומשקאות עם סוכר להרגיש תפלים ובכך לבטל את החשק לדברי מתיקה. בשל כך, אין צורך בדיאטה כפייתית כי הכדור גורם ללשון האדם לדחות את מאכלי הסוכר בשל היותם טעימים פחות.

חומצת שמן לינולאית CLA – חומצת שומן שנוצרת לנו בתוך הגוף כתוצאה מאכילת מזון, ובעקבותיו בלבד. היא לא נוצרת בטבעיות אם אנו לא אוכלים. מחסור בחומצה זו עשוי להוביל לנשירת שיער ולריפוי איטי של פצעים כואבים. החומצה ידועה כפותרת גם בעיות שומן שלא קשורות לגזרת הגוף כמו אקנה וטיפול בעור יבש. החומצה שומרת על רקמות העור לחות ועל יכולותיו לאגור מים.

משתמשים מספרים על חוויית ההרזיה

משתמשים אשר רכשו והשתמשו בכדורים באופן קבוע מספרים על הרזיה של 3-6 ק"ג בפרק זמן קצר מאד. כל זאת, מבלי שהם חשו רעב ונהנו מתחושת שובע מלאה, ללא מאמץ הדומה לזה שאנו חווים בדיאטות. יתרה מכך, אנשים שחוו דיאטות בעבר והפסיקו טוענים כי תוצאת ההרזיה מהירה דווקא כאשר עוברים לצריכת כדורים על בסיס פורמולות טבעיות.

כתוב/כתבי תגובה