כדורי הרזייה – לא לנשים בלבד!

דיאטה – לא לנשים בלבד

לאנשים רבים נדמה שדיאטה היא עניין נשי, שרק נשים מתעניינות בו, אבל האמת היא שדיאטה מיועדת לכולם – לגברים, לנשים, למתבגרים, למתבגרות, למבוגרים, למבוגרות, לצעירים, לצעירות ולכל מי שמרגיש שהוא צריך להשיל קילוגרמים מגופו. מה שלא רבים מבינים הוא שדיאטה באמצעות כדורי הרזייה (הטרנד שכבש מזמן את הישראלים) היא דיאטה שמתאימה כמעט לכולם.

 

נהנתנות מובילה לעלייה במשקל, כדורי הרזייה יאזנו שוב את גופכם

כדי לבצע דיאטה יעילה צריך כמובן להתמיד באורח חיים בריא ולהקפיד על כושר גופני. כמה באמת אתם מוצאים את עצמכם מבצעים את שני אלה כראוי? סביר להניח שלא כל כך, אחרת לא הייתם מרגישים צורך לרדת במשקל. ידוע שהישראלים הם אנשים נהנתניים שאוהבים אוכל ומקדשים אוכל, לראייה סִפרו כמה תוכניות ריאליטי של אוכל קיימות בטלוויזיה… אלא שאחרי כל ביס אנחנו משלמים על כך מחיר בישבן או בבטן, ולכן נדרשת עבודה או פעילות כלשהי כדי למנוע את העלייה הבאה במשקל וכדי לגרום לירידה במשקל. כדורי הרזייה יאזנו את גופכם, רק רכשו את הכדורים הבטוחים והאמינים שיבטיחו לכם איזון וירידה במשקל בלי לגרום לנזק בריאותי.

 

הימנעו מסטריאוטיפ. הדיאטה היא לכולם!

יש תמיד סטריאוטיפ מגדרי שצריך להוקיע מן השורש, לגבי התאמות של כדורי הרזייה כאלה ואחרים לגברים או לנשים. ברור לנו שללא כושר גופני וללא שליטה על הפה לא תוכלו להשיל מהמשקל שלכם ולא משנה כמה כוח רצון יש לכם, בין אם אתם גברים, בין אם אתן נשים. אם לא תפעלו מעשית למען מטרה זאת לא תצליחו לכבוש את היעד של ירידה במשקל ולא משנה בכמה קילוגרמים מיותרים מדובר, אבל כדי להתגבר על החשש ועל התסכול, על הפחד לא להצליח בתהליך, עבורכם – גברים ונשים יש כדורי דיאטה שרק צריך לפעול על פי ההוראות שלהם, לשתות הרבה מים ולהמתין לתחושת השובע שתפקוד את גופכם בזכות אותם הכדורים שלתקופה יהפכו להיות גלגל ההצלה שלכם והתקווה לפגוש שוב את עצמכם במראה, רק במשקל רצוי יותר עבורכם.