4 מתקני היגיינה שאתם חייבים להצטייד בהם בעבודה

4 מתקני היגיינה שאתם חייבים להצטייד בהם בעבודה

המאמר באדיבות פרומושן מוצרי היגיינה

בכל מקום עבודה יש מספר עובדים שנמצאים בכפיפה אחת זה לצד זה לאור שעות היום. החיים זה לצד זה מחייבים את כולם וגם את מנהלי המשרד. כי כאשר צוות חולק את אותו משרד, את אותו מטבח וגם את אותם חדרי שירותים – חייבים לדאוג לניהול נכון ותקין. וזאת כדי לאפשר לכל אחד לעשות את הפעולות הרצויות לו תוך שמירה על ניקיון אישי לצד ניקיון המרחב הציבורי. יש כיום מודעות גוברת ועולה להיגיינה, וגם ציוד מתקדם שמאפשר לנו לשמור על הניקיון במהלך היום כולו. וזה נכון גם בהקשר של מקום העבודה.

מתקני ההיגיינה שיביאו לכם תועלת

הכירו את ארבעת המתקנים הבאים שיעשו לכם סדר במשרדים. אלו המתקנים המועילים שיביאו אתם תועלת מרובה. הן בשמירה על היגיינה אישית של כל אחד באשר הוא, והן בשמירה על ארגון וסדר במקום העבודה תוך צמצום בהוצאות ומניעת בזבוז משאבים לחינם.

  1. מתקן אלכוג'ל – אלכוג'ל נעשה למוצר צריכה בסיסי למדי בעידן הקורונה. כאשר האלכוג'ל מגיע בבקבוקים רגילים השימוש בו אינו נוח וגם הנזילות מורגשות בשטח. מתקן מיוחד מאפשר לכם למלא את האלכוג'ל בתוכו, ולקבל אותו במנות קצובות ישירות אל תוך היד.
  2. מתקן ניר – ניר הוא מוצר שימושי ורווח כל כך. אבל חשוב לנו לקבל את כמות הניר הרצויה לנו בלי להתמודד עם נגיעה בניר שאיננו משתמשים. מתקן ניר נוח ואיכותי יאפשר לכל אחד לקבל לידיו את הכמות הרצויה. וזאת תוך שמירה על יתר הניר מפני נגיעה. גם כמות הניר שיוצאת בכל משיכה מדודה ומונעת בזבוז.
  3. מפיץ ריח – ניחוחות נעימים מאפשרים לנו לשמור על אווירה טובה בכל מקום. מפיץ ריח איכותי וטוב יפזר סביב ריחות נפלאים.
  4. דיספנסר לסבון – מחלק איכותי לסבון יאפשר לכם לצרוך סבון בכמות מתאימה במלוא הנוחות.

 

כתוב/כתבי תגובה