ערך קלורי שלילי עם אבקת חלבון

חלבון הוא רכיב תזונתי חשוב מאוד לגוף האדם. זהו המקור העיקרי לחלבון בתזונה שלנו. ישנם סוגים רבים של אבקות חלבון הזמינים בשוק כיום. עם זאת, יש כאלה שיש להם ערך קלורי שלילי. 

הערך הקלורי השלילי (NCV) הוא מדד לכמה אנרגיה נדרשת כדי להמיר גרם אחד של אבקת חלבון לגרם אחד של ירידה או עלייה במשקל. לדוגמה, מנה אחת של אבקות חלבון עם NCV מתחת ל-0.5 גרם ייחשב נמוך מדי לשימוש ככלי יעיל לירידה במשקל, בעוד שאלו עם NCV מעל 1g ייחשבו גבוהים מדי לשימוש ככלי יעיל להרזיה.

חלבון הוא רכיב תזונתי חיוני בגוף האדם. הוא נמצא במגוון מזונות, וניתן להשתמש בו כדי לפצות על כל מחסור או עודף שיש לך.

איך אפשר להשתמש באבקה בצורה נכונה? 

אבקת חלבון יכולה לשמש כתוספת לתזונה שלך. זה עוזר לך לבנות שרירים ולהגביר את חילוף החומרים שלך, מה שאומר שאתה שורף יותר קלוריות ממה שאתה צורך בכל יום. ועם אבקת חלבון, אתה יכול לרדת במשקל ללא מזון ועדיין לקבל את כל היתרונות של אכילת מזון בריא.

אבקות חלבון הן מקור מצוין לתזונה. הם עמוסים בחלבון ובנוטריינטים רבים אחרים החיוניים לבריאות גופנית ונפשית. זה יכול לעזור לך לרדת במשקל, להיכנס לכושר, לשפר את הרווחה הכללית שלך ולהגביר את רמות האנרגיה שלך.

אבקת חלבון היא מקור מצוין לחלבון, החיוני לגוף האדם. חשוב לצרוך חלבון מכיוון שהוא עוזר בבניית השריר ומגביר את קצב חילוף החומרים. אבל זה לא כל מה שיש בזה, כדאי להסתכל גם על הערך הקלורי השלילי של אבקת חלבון. אבקות חלבון מכילות הרבה קלוריות שאינן נחוצות לגוף שלך ובמקום זה מאוחסנות כשומן לשימוש מאוחר יותר.

להשיג באתר: https://www.proud.co.il/