על ההבדלים בין דיקור רגיל לדיקור יבש

דיקור יבש הוא סוג של דיקור סיני שאינו משתמש בשום מחט. הוא משתמש בנקודות אקופרסורה כדי לעורר את זרימת הדם לגוף. זה נעשה על ידי הקשה על העור עם כלי מיוחד הנקרא מקל אקופרסורה, אשר מוחדר לנקודה מסוימת על פני העור. הנקודה שבה הכלי הזה מוכנס התגלתה במקרה והוא נקרא על שמו של ממציא שלו, ד"ר הואנג יושי (1880-1949).

בעשורים האחרונים דיקור סיני הפך לטיפול חלופי פופולרי למחלות כרוניות. דיקור סיני מבוסס על הרעיון שהאנרגיה של הגוף עצמו זורמת דרך המרידיאניים וניתנת למניפולציה על ידי החדרת מחטים למרידיאניים אלו. כיום יש הרבה סוגים שונים של דיקור, אבל כולם עושים ידועים כיעילים.

מה היעילות של הטיפול?

זהו טיפול מאוד פופולרי ויעיל לבעיות בריאות רבות. יש לו הרבה יתרונות לגוף. הרעיון של דיקור סיני הוא לשקם ולשמור על הבריאות. זהו טיפול לא פולשני הכולל החדרת מחטים לגוף כדי לעורר את זרימת אנרגיית הצ'י.

אז מה ההבדל בין דיקור יבש לרגיל? ומדוע חשוב לבחור זה או אחר? 

דיקור סיני קיים כבר הרבה זמן. זהו מנהג עתיק ששימש בבתי חולים ומרפאות לטיפול בחולים עם מחלות ספציפיות. דיקור יבש הוא סוג של דיקור סיני שאינו משתמש במים. זהו טיפול לא כירורגי המשתמש בלחץ הפיזי ובחום המופעלים על העור כדי להשיג את אותו אפקט כמו הדיקור המסורתי. לכן חשוב לדעת איך דיקור יבש עובד ולמה הוא משמש.

לסיכום, דיקור יבש הוא טיפול מסורתי, וגם טיפול הכולל שימוש במחטים להמרצת נקודות הצ'י והאנרגיה בגוף. לצורך כך מחדירים את המחטים לעור ולאחר מכן משאירים שם מספר דקות לפני משיכה. טיפול זה יכול לשמש הן כתרופה אלטרנטיבית והן כצורת טיפול לטיפול במחלות מסוימות כגון סרטן, סוכרת ודלקת פרקים.

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://odedshalemmassage.com/