רוצה להתחבר לנוף הפסטורלי של הצפון וליהנות מחופשה קצרה – אירוח בקיבוצים בצפון יאפשר לך לעשות זאת

צפון ישראל נחשב בעיני רבים לאחד האזורים היפים והמגוונים בארץ, ואבן שואבת לאוהבי הרפתקאות. הגיאוגרפיה המדהימה של צפון ישראל מכונה לפעמים. צפון ישראל היא חלקה בעלת יופי טבעי עצום, עם משמעות היסטורית ודתית ומגוון דמוגרפי. החל מהקו החוף הצפוני על האוצרות, ועד הכנרת, אגם המים המתוקים הנמוך ביותר על פני כדור הארץ, יש כל כך הרבה מה לחקור. צפון ישראל היא אזור שמלא באוצרות שאסור לפספס.

ואם יום אחד בצפון לא מספיק לי

על מנת שתוכלו לחקור את כל חלקי הצפון היפים מומלץ ללון באזור מספר ימים, אזורים ללינה הם קיבוצים בהם כפרי נופש בצפון. בכל אירוח בקיבוצים בצפון אלו תקבלו אירוח ברמה גבוהה ,תוכלו להשכיר חדר, דירה או ממש סוויטה בהתאם לעדיפות שלכם ולכמות האנשים שמגיעים, החדרים יכללו את כל הדרוש עבור יחיד, זוג, משפחה, או חברים על מנת שאפשר יהיה ללון בהם בנחת, רוגע וכיף. חדרים אלו יהיו מאובזרים כמובן גם בשירותים, חדר אמבטיה, מקרר קטן ,טלוויזיה ועוד. 

אז ממה תוכלו ליהנות שאתם נופשים לכם?

הגליל העליון מציע שפע של אטרקציות ואפשרויות בילוי רגועות, אקטיביות וספורטיביות .תוכלו ליהנות מטיולי ג’יפים עם מדריכים מוסמכים במסלולים שונים, או קטיף טוב לפי העונה שאתם בוחרים לנסוע, תוכלו לבקר בנחלי הגליל והגולן, לרכוב על סוסים, לצאת לשייט וקיאקים בירדן או לשחק פיינטבול בחורשה ליד הקיבוץ. כמובן שתוכלו להישאר גם במגוון בתי הארחה בצפון אם תבחרו לא לצאת יותר מידי, פשוט לנוח בו ולהתחבר לצבעים הפסטורליים של הטבע שתראו כשתשבו בחוץ, לנשום את האוויר הנקי, לחוות את המחיה שסובב אתכם טבע מדהים.