ספת כושר מתכווננת לבית – מי צריך ואיך לבחור?

אין ספק כי היום אנו רואים יותר ויותר אנשים המשקיעים באימוני כושר ביתיים ואפילו רואים אנשים רבים עושים ג'וגינג ברחובות ועושים שימוש בתקני הכושר הציבוריים בגנים ובפארקים. ספת כושר מתכווננת לבית יכולה לתרום רבות לכל מי שמתבייש או אין לו כוחות להתאמן בחוץ ורוצה להשקיע באימונים בייתים, במזגן ובנוחות המקסימלית של המתאמן. באמצעות ספת כושר שכזו תוכלו ליהנות ממגוון רחב של אופציות אימון ואחד מהשרירים החשובים ביותר בגוף – שריר הבטן.

אימונים מגוונים עם ספת כושר

כאשר אתם נכנסים לאתר Run2gain לקנות ספת כושר מתכווננת מומלץ להשקיע בספה המאפשרת התכווננות לגבהים שונים וכן ניתן לגוון את אפשרויות האימון גם לאימוני בטן, גם לאימוני גב, גם לאימוני משקולות. כמו כן תוכלו לבצע אימונים וסטים בדרגות קושי שונות. חיזוק שרירי הבטן יסייע לנו לא רק לצרכי חיטוב ובטן שטוחה אלא גם לביצוע תרגילים שונים, לחיזוק הסיבולת והמערכת החיסונית ועוד.

מה חשוב שיהיה בספת הכושר שלנו?

כאשר אנו באים לבחור ספת כושר מתכווננת לשימוש ביתי חשוב שנבדוק כמה דברים עיקריים. ראשית מה המידות של הספה: אורך, רוחב, גובה. כולל מה האורך של משטח הגב שאמור להחזיק אותנו במהלך התרגיל. כדאי גם לבדוק את המשקל המקסימלי האפשרי של המתאמן על הספה. יש ספות המאפשרות שימוש למתאמנים עד 100 קילו, אחרות עד 110 או 120 קילו ויש ספות עד 136 קילו ויותר. לבסוף כדאי לבדוק שהספה כוללת גם גלגלים לניוד נוח ויעיל בחדר.

לסיכום; ספת כושר מתכווננת יכולה להיות פתרון נהדר ליצירת תוכנית אימונים מגוונת ואטרקטיבית יותר בשימוש ביתי. עלות הספות משתנה בהתאם לאיכות וסוג הספה, המידות שלה והמשקל המקסימלי האפשרי לאימון עליה. רכשו ספה איכותית המתאימה לצרכים שלכם.