הכל על פטריה בפי הטבעת

פטריה בפי הטבעת היא מצב רפואי המשפיע על המעי הגס. פטרייה בפי הטבעת נגרמת על ידי זיהום בסוג מסוים של פטרייה הנקראת קנדידה אלביקנס. זה יכול להיגרם גם על ידי סוגים אחרים של פטריות או חיידקים. ישנם שני סוגים של פטריות בפי הטבעת:

1) קנדידה אלביקנס, שהיא לבנה; ו-2) אספרגילוס, שהוא שחור.

פטרייה בפי הטבעת כמו פטריה בלשון היא מצב שעלול לגרום לגירוד, כאב ודימום. זה יכול גם לגרום לסיבוכים כמו חסימת מעיים ומורסות. סדקים אנאליים נגרמים כתוצאה מטראומה או פגיעה בשרירי הסוגר האנאלי (השרירים השולטים בפתיחת פי הטבעת). הם יכולים להיגרם על ידי לידה, עצירות, שלשולים, טחורים או מאמץ במהלך יציאות.

חשוב לטפל בפטריה בצורה נכונה

פטריה בפי הטבעת היא זיהום נפוץ מאוד הפוגע באנשים בכל הגילאים. זו לא מחלת מין, אבל היא יכולה להידבק במגע עם משטח מזוהם. זהו זיהום בעור ובקרום הרירי הגורם לאדמומיות, נפיחות וכאבים באזור. זה נגרם על ידי פטריות, שהם אורגניזמים מיקרוסקופיים הקיימים על משטחים לחים.

המונח "פטרייה" מתייחס לכל סוג של אורגניזם דמוי פטרייה כולל עובש וטחב. פטריות הן אורגניזמים אוקריוטיים הנבדלים מצמחים ובעלי חיים מכיוון שהם חסרים כלורופיל ואינם יכולים לעשות פוטוסינתזה של מזונם באמצעות אנרגיית אור כמו שצמחים עושים.

פנו לטיפול רפואי בעת הצורך

פטרייה בפי הטבעת היא מצב רפואי שכיח שיכול לגרום לאי נוחות. זה גם עלול להוביל למגוון של סיבוכים, כולל מוות. הפטרייה בפי הטבעת נוצרת בדרך כלל כאשר העור על קפלי העור של התעלה האנאלית ניזוק או נקרע. זה יכול לקרות במהלך יציאות, או אם אתה יושב על אסלה יותר מדי זמן מבלי לנגב כמו שצריך. במידת הצורך תוכלו לפנות לטיפול רפואי.

בקרו בחנות למוצרי בריאות >>>