כל הסיבות להפסיק להשתמש ברוק ולעבור לחומר סיכה

כל הסיבות להפסיק להשתמש ברוק ולעבור לחומר סיכה

יחסי מין הם דרך נפלאה לקשור קשרים עמוקים בין בני זוג, וגם אם הם זמניים וממש קצרים, זה חשוב מאוד להכיר את החומרים שאיתם הכי נעים להתקדם אל יחסים אינטימיים. אתם יורקים או מסככים?

רוק הוא לא היגייני

ברוק של האדם יש אנזימים שנועדו לפירוק של מזון שנמצא בפה האדם, אך בין כל אלה יש גם כל מיני חיידקים שמאוד לא היינו רוצים שיעברו אלינו מן האדם השני. בדיוק כפי שאנשי שומרים על עצמם מפני מחלות בשעת קיום יחסי מין מלאים, אין כל סיבה לעור ולהתחיל להשתמש ברוק על פני מוצרי סיכה שבאופן וודאי אינו נושאים בתוכם חיידקים ששוהים החלל הפה וברוק של אנשים.

חומר סיכה מחומרים טבעיים

זה נכון כי יש מוצרים שבהם יש שימוש בהרבה מאוד רכיבים שהם אינם טבעיים, ואיתם מגיע גם החשש כי הם יכולים להזיק, בייחוד לאזור כה עדין כמו איבר המין הנשי, לכן, רגע לפני שחושבים להשתמש ברוק שהוא אכן ייצור טבעי של גוף, כדאי לדעת כי ישנם חומרי סיכה שאף הם מיוצרים מחומרים טבעיים ומאפשרים קיום יחסי מין בצורה נקייה מרוק ומלאה בחומרים שלגוף טובים.

חדירה יותר נעימה

רוק הוא אומנם נותן תחושה של רטיבות, אבל הוא לחלוטין לא יוצר תחושה של רכות חלקלקה כפי שיוצרים חומרים אחרים. ההפך הוא הנכון, רוק יכול לייבש את העור ובכך משיגים את האפקט ההפוך לחלוטין. אז, אם רוצים שתהיה חדירה יותר נעימה וחלקה, פשוט מתאבזרים עם חומר סיכה מומלץ ומתאים.

ככה מבוגרים עושים סקס

בעולם של מבוגרים כבר ידוע הכל ויש את הניסיון שאומר את הכל. בראש הרשימה יש מקום של כבוד עבור חומרי סיכה שמגיעים בכל מיני טעמים וריחות, ומאפשרים ליהנות מסקס איכותי, כאשר הרוק נשאר בחלל הפה, היכן שהוא צריך להיות… 

הזמינו לכם חומר סיכה אונליין מאתר http://tevabari.co.il/

 

כתוב/כתבי תגובה