שיטת Bodytite עם אן גורביץ

טיפולי Bodytite משתמשים בגלי רדיו כדי לסייע בהפחתת הצלוליט. טיפול זה עושה שימוש בגלי רדיו באופן רציף לאורך תקופה ממושכת. ניתן לעבור אותו באחת הקליניקות לאסתטיקה לקבלת תוצאה טובה

עיצוב וחיטוב הוא אחד הטיפולים הפופולריים ביותר להפחתת צלוליט באמצעות גלי רדיו. הטיפול מתמקד בהגברת זרימת הדם, המסייעת להפחתת הצלוליט ולהשבת האלסטיות הטבעית של העור.

טיפולי Bodytite הם דרך חדשה להיפטר מצלוליט. הם משתמשים בגלי רדיו כדי למקד את תאי השומן הספציפיים שגורמים לצלוליט ולהרחיק אותם.

Bodytites מיועדים לנשים שרוצות להפחית את מראה הצלוליט בצורה הכי טבעית שיש. אומרים שאפשר לעשות את הטיפולים האלה במרפאה בקלות ובנוחות.

טיפולי Bodytite למראה צעיר יותר

Bodytite הוא מכשיר בתדר רדיו המשמש במרפאה לטיפול בצלוליט. המכשיר פולט גלים אלקטרומגנטיים החודרים לעומק הגוף וממריצים את ייצור הקולגן בעור.

גלי רדיו משמשים להמרצת ייצור הקולגן בעור לטיפולי Bodytite. המכשיר פולט גלים אלקטרומגנטיים החודרים לעומק הגוף וממריצים את ייצור הקולגן בעור, המסייע בהפחתת הצלוליט.

Bodytite הוא מכשיר בתדר רדיו המשמש במרפאה לטיפול בצלוליט. המכשיר פולט גלים אלקטרומגנטיים החודרים לעומק הגוף וממריצים את ייצור הקולגן בעור, המסייע בהפחתת הצלוליט.

כמה עולים טיפולי Bodytite?

גלי רדיו הם הטיפול הנפוץ ביותר בשימוש בטיפול Bodytite. הסיבה לכך היא שהוכחה כבעלת התוצאות היעילות והארוכות טווח ביותר.

טיפולי Bodytite נועדו לכוון ולפרק תאי שומן. הם משתמשים בגלי רדיו כדי לפרק תאי שומן, אשר לאחר מכן מסולק דרך העור.

עלות טיפול Bodytite תלויה במרפאה, אך היא נעה בדרך כלל בין כמה מאות שקלים לאלפי שקלים לטיפול. מקומות רבים מציעים מנוי עם מספר טיפולים, כך שניתן להשיג טיפולי Bodytite במחירים מוזלים.

איפה ניתן לעבור טיפולי Bodytite?

טיפולי Bodytite זמינים במרפאה של ד"ר אן גורביץ בתל אביב. 

ד"ר אן גורביץ היא רופאה שידועה באסתטיקה רפואית בכלל וטיפולי Bodytite. בקליניקה של ד"ר אן גורביץ תוכלי לעבור טיפולי Bodytite שיוכלו לעזור לך להגיע למראה צעיר יותר ולהרגיש שוב ביטחון לגבי הגוף שלך.

המרפאה ממוקמת ברחוב הברזל 15, תל אביב – יפו ומתמחה בטיפולי אסתטיקה לרבות טיפולי Bodytite בהתאמה אישית לכל לקוחה.