שייקים לארוחת בוקר: כך תעשו זאת נכון

שייקים לארוחת בוקר: כך תעשו זאת נכון

ארוחת בוקר נחשבת בעיניי מומחים, לארוחה החשובה ביותר ביום. ההסברים לכך הם, זו ארוחה ראשונה ביום אחרי מספר שעות שינה, וכן במקרים רבים קשה לשמור על תזונה מסודרת במהלך היום. מאחר והארוחות הבאות יכולות להיות בשלבים מאוחרים של היום, יש חשיבות שארוחת הבוקר תהיה מזינה ובריאה. בשביל ליהנות מארוחה שתהיה בריאה, מזינה וטעימה, אנחנו יכולים להכין לעצמנו שייק ממרכיבים שונים.

כיצד אנחנו יכולים להכין שייק בריא וטעים?

על מנת להכין שייק מזין וטעים, אנחנו צריכים להיעזר בבלנדר ובמרכיבים מהם אנחנו רוצים להכין אותו. לשמחתנו, קיימים בשוק מגוון בלנדרים שיוכלו להתאים לכל מטרה, כולל לצורך הכנת שייקים מסוגים שונים. אם אנחנו מתכוונים להכין לעצמנו כל בוקר שייק, אז מוטב שנשקיע ונקנה בלנדר איכותי, חזק ויעיל, שנוכל להשתמש בו מדי יום. הבלנדר יאפשר לנו לכתוש ולערבל את המרכיבים מהם אנחנו רוצים להכין את השייק. היתרון של הכנת שייקים לארוחת בוקר הוא שניתן להכין אותם משורה ארוכה של מרכיבים שונים. אנחנו יכולים לבחור פירות שונים ולייצר מהם שייק. בין אם זה על ידי שימוש בפרי ספציפי ובין אם זה על ידי תרכובת של מספר פירות. בשנים האחרונות זה הפך להיות מאוד פופולארי להשתמש גם בירקות לצורך הכנת שייקים. למשל, אפשר למצוא מתכונים באינטרנט להכנת שייקים עם חסה, סלק, וירקות נוספים.

מה חשוב לעשות לפני שמכינים שייק?

לפני שניגשים לתהליך ההכנה, חשוב לבדוק מה מספק לנו השייק מבחינה בריאותית. לכל פרי ולכל ירק של מרכיבים מסוימים שיכולים להיות טובים עבורנו. אם אנחנו זקוקים למרכיב מסוים, אז חשוב לבחון באיזה פרי או ירק הוא קיים ולהשתמש בו. אם אנחנו רוצים לצמצם את צריכת הסוכר שלנו, אז זה לא מספיק רק להכין שייק לארוחת בוקר במקום להכין ארוחה עם מרכיבים מתוקים (עוגות, לחמים עם ממרחים וכדומה), אלא עלינו גם לבדוק מה רמת הסוכר של הפירות השונים בהם אנחנו משתמשים להכנת השייק. ישנם פירות שמכילים כמות גדולה של סוכר באופן טבעי, ולכן יהיה נכון לא להשתמש בהם או להשתמש רק בפרי אחד בלבד.

כתוב/כתבי תגובה