נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב את בטח עסוקה בסידורים אחרונים לחתונה כמו בחירת קייטרינג, נפגשת עם צלמים ותקליטנים ובין היתר את מחפשת שמלת כלה ונעלי כלה.

לאחר שבחרת שמלת כלה הגיע הזמן גם להקדיש מחשבה על הנעליים אותן תרצו לנעול בחתונה.

אם כך כך הרבה אופציות זמינות, וודאי תצליחי לקבל החלטה איזו נעליים את רוצה. להלן סוגי הנעליים שיכולות להתאים לך ביום המיוחד שלך:

נעלי עקב לכלה יש היום כל כך הרבה אפשרויות כאשר זה נוגע לעקבים. אם את נמוכה ואת מעוניינת להוסיף גובה, תוכלי לבחור בנעלי כלה עם עקב גבוה. מלבד זאת תוכלי לבחור עקב גבוה עבה או עקב גבוה נמוך, הכל כמובן תלוי בניסיון שיש לך עם עקבים. אם את בחורה גבוהה או שאינך יודעת ללכת על עקבים מומלץ שתבחרי בעקב נמוך או בנעליים שטוחות. אחרי הכל את רוצה להרגיש בנוח ביום החתונה שלך.

נעלי כלה שטוחות – לא מעט כלות מעדיפות דווקא בבחירה הכלה והן נעלי כלה שטוחות. כיום הרבה חתונות מתקיימות בחוף הים או בטבע ונעלי כלה שטוחות הן אופציה מצוינת לחתונה כזו. אם את אוהבת ללכת עם ולהרגיש בלי – נעלי כלה שטוחות הן אופציה מצוינת עבורך.

נעלי כלה פלטפורמה – אם את בכל זאת אוהבת גובה אך מפחדת מעקבים, נעלי כלה פלטפורמה יהיו אידיאליות בשבילך. הן גם מעניקות גובה והן גם נוחות להליכה. כיום תוכלי למצוא לא מעט נעלי כלה פלטפורמה עדינות ויפות.

איפה קונים נעלי כלה?

המקום הטוב ביותר לקנות נעלי כלה הוא באינטרנט. ישנן חנויות מקוונות רבות המציעות מחירים נוחים ומגוון רחב של סגנונות.

נעלי כלה יכולות להיות יקרות, אבל הן שוות את ההשקעה אם את רוצה להרגיש כמו נסיכה ביום חתונתך.

את צריכה גם להחליט כמה כסף את רוצה להוציא על הנעליים שלך. ישנן היום לא מעט חנויות שניתן לרכוש בהן נעלי כלה במחירים נוחים לכל כיס.