האם מדיטציה יכולה לתרום לחידוש צמיחת השיער?

האם מדיטציה יכולה לתרום לחידוש צמיחת השיער?

מי שנתקל בנשירת שיער רצינית מהראש, בטח בדק באינטרנט, קרא על שורשים טיפול בהתקרחותהתייעץ עם רופא וברר מה הוא יכול לקחת כדי למזער את הנשירה. אחד הדברים שוודאי קרא היה שלחץ גבוה בחיים יכול להוביל לנשירת שיער ואף להופעת קרחות באזורים שונים של הקרקפת. אם נשירת שיער היא תופעת הלוואי של הלחץ שלכם, הרי שמדיטציה יכולה בהחלט לתרום לחידוש צמיחת השיער.

איך מדיטציה יכולה לתרום לחידוש צמיחת השיער?

אנשים רבים סובלים מתופעת ההתקרחות או נשירת השיער בעקבות לחץ אדיר שהם חווים בחיים. הם לא חייבים להיות מודעים לכך שההתקרחות נובעת מהלחץ והם לאו דווקא מרגישים את הלחץ העצום שיש עליהם, מה שגורם לנשירת השיער וחוזר חלילה.

המדיטציה שקיימת בעולמנו מאות אם לא אלפי שנים, סייעה לאינספור אנשים ביכולת שלהם להירגע, להוריד מהלחץ ולראות את הדברים בצורה אחרת, כזו שתסייע להם גם בחיים וגם לנשירת השיער. החיים כיום כשלעצמם מלחיצים. אין זה מפתיע שזה בא לידי ביטוי בנשירת שיער.

המדיטציה, שמבקשת אפילו רק כמה דקות של שקט, מבקשת מכם להתנתק מכל המחשבות, לא להתעכב על אף אחת. לתת להן לחלוף כפי שהן עד שהן לא נמצאות יותר. כך, אתם באמת יכולים לתת לגוף שלכם להירגע, לנפש שלכם לנשום מעט ולעצמכם שלווה פנימית. 

המדיטציה ידועה ביכולות הרפואיות שלה, על אף שכל מה שאתם עושים למעשה זה לשבת בחוסר מעש מוחלט. באופן מפתיע, לפעמים גם את זה צריך.

לסיכום,

מדיטציה יכולה לתרום לכם רבות לחידוש צמיחת השיער ולא רק. אך אם החלטתם למדוט, קחו בחשבון שאתם צריכים לבוא עם כוונה, לעשות זאת מדי יום או שבוע ובאמת להירגע כמה שיותר כדי להסיר מכם את כל הלחץ, מה שבסופו של דבר יתבטא בכמות השיער שלכם.

> קראו על הצמחת שיער מחדש באתר שורשים

כתוב/כתבי תגובה