ניתוחים קיסריים

ניתוחים קיסריים

נשים רבות מתעניינות בתחום של ניתוחים קיסריים, היות ומדובר על הליך שגרתי ונפוץ. ישנן נשים למשל, אשר מגלות כי הן זקוקות לניתוח קיסרי רק במהלך הלידה, בעקבות סיבוך לא צפוי עם העובר. מצד שני, נשים רבות קובעות לעצמן ניתוח קיסרי מראש, בעקבות סיכונים בריאותיים או כתוצאה מבחירה אישית. בכל מקרה, חשוב להבין כי מדובר על תהליך מורכב ולא פשוט, אשר עלול להיות כרוך בסיבוכים מסוימים. לכן חשוב לבחור באתר http://joseph-lessing.co.il ברופא מנתח ברמה הגבוהה ביותר, אשר מומחה בתחום ובעל וותק של שנים בביצוע ניתוחים קיסריים מוצלחים. 

כל מה שחשוב לדעת אודות ניתוחים קיסריים

ניתוח קיסרי הינו ניתוח נפוץ יחסית, שמטרתו להוציא את התינוק ואת השיליה מתוך חלל הרחם של האישה. הניתוח מתבצע באמצעות יצירת חתך בבטן התחתונה של האישה, דבר שברוב המקרים משאיר צלקת. כאמור, הניתוח הקיסרי יכול להיות מתוכנן מראש או לחילופין, הוא עלול להתבצע כתוצאה מבעיה כלשהי שהתגלתה במהלך הלידה. למשל, נשים אשר הערכת המשקל של העובר שלהן הייתה גבוהה מידי, יופנו לביצוע של ניתוח קיסרי. כמו כן, הדבר נכון במקרים של היפרדות שליה, צניחה של חבל הטבור, סכרת הריונית, הרפס, אי התקדמות של תהליך הלידה וכדומה. כמו כן, נשים אשר סובלות מרעלת הריון או לחילופין, נשים הנושאות ברחמן מספר עוברים, מופנות גם כן לניתוח קיסרי.

לסיכום, ניתוחים קיסריים הינם ניתוחים נפוצים יחסית, אך חשוב לזכור כי יש להם את הסיבוכים שלהם. ניתוח תקין אמור לארוך בין חצי שעה לשעה, במהלכו מתבצע חתך רוחבי בבטן התחתונה של האישה. במהלך הניתוח הרופא המנתח מחלץ את התינוק ואת השיליה מהרחם של האם ותופר את האזור. חשוב לבצע את הניתוח באמצעות רופא מיומן ומקצועי שמתמחה בתחום.

כתוב/כתבי תגובה