טבליות כלור לבריכה – לשמור על המים נקיים בכל עת

טבליות כלור משמשות בדרך כלל בבריכות כדי לשמור על תנאי מים נקיים ובטוחים. יש לכך סיבות שונות שחשוב מאוד להכיר. 

כלור הוא חומר חיטוי יעיל לבריכה, תחזוקה נכונה דורשת ניטור רמות הכלור, רמות ה-pH ופרמטרים אחרים של מים כדי להבטיח סביבת שחייה בטוחה ונוחה. כלור יתר או שימוש לא נכון בטבליות כלור עלולים להוביל לבעיות כמו גירוי בעור ובעיניים, כמו גם לריח לא נעים. פעל תמיד לפי הוראות היצרן ושקול להשתמש בערכת בדיקת בריכה כדי לשמור על תנאי מים אופטימליים.

למה חשוב להשתמש בטבליות כלור?

חיטוי: טבליות כלור מכילות תרכובות כלור, כגון חומצה טריכלורואיזוציאנורית, המשחררות כלור למים. כלור הוא חומר חיטוי רב עוצמה שהורג ביעילות חיידקים, וירוסים ומיקרואורגניזמים אחרים שיכולים לשגשג במי הבריכה. זה עוזר למנוע התפשטות של מחלות הנישאות במים ושומר על בטיחות השחיינים.

הדברת אצות: טבליות כלור גם עוזרות לשלוט בצמיחת אצות בבריכה. אצות יכולות להפוך במהירות את מי הבריכה לעכורים וירוקים, מה שהופך אותם לבלתי מושכים עבור שחיינים. הכלור בטבליות עוזר לעכב את צמיחת האצות, שומר על המים מושכים ויזואלית.

חמצון: כלור פועל כחומר מחמצן, ועוזר בפירוק חומרים אורגניים כמו זיעה, שמני גוף ומזהמים אחרים המוכנסים על ידי שחיינים. זה מונע היווצרות של ריחות לא נעימים, גירויים בעור ובעיניים ושומר על המים צלולים ומזמינים.

ויסות pH: טבליות כלור יכולות להכיל גם מייצבים שעוזרים לשמור על רמת pH עקבית במי הבריכה. רמות pH נכונות חיוניות ליעילותו של כלור כחומר חיטוי. טבליות כלור יכולות לשחרר מייצבים המסייעים במניעת פירוק הכלור עקב אור השמש, מה שמאפשר לו להישאר יעיל יותר.

נוחות: טבליות כלור הן דרך נוחה לספק שחרור מבוקר ועקבי של כלור למי הבריכה. הם קלים לשימוש ודורשים ניטור ותחזוקה תכופים פחות בהשוואה להוספת כלור נוזלי באופן ידני.

היכנסו לרכישה בiPool