קולגן, הסוד לעור מושלם

קולגן, הסוד לעור מושלם

עד גיל 35 הגוף שלנו מייצר חומר בשם קולגן שמאפשר גמישות לעור, חוזק ומראה רענן. מגיל 35 והלאה, מפסיק הגוף לייצר את החומר החשוב הזה – מה שגורם להתדלדלות עור הפנים ולמראה רפוי יותר, מקומט ופחות רענן. כיום באמצעות טכנולוגיות מתקדמות אפשר לייצר קולגן, ובעזרת המומחים להחזיר אותו למקומות בהן העור הפך פחות חיוני. אבל מה צריך לדעת על החומר והתהליך? כמה פרטים חשובים בהמשך ובאתר http://tevabari.co.il.

קולגן הפך לשם מוכר בעולם הקוסמטיקה והוא מקושר באופן מידי עם הצערת הגוף ושמירה על עור צעיר ורענן. ההגדרה המדעית של קולגן היא חלבון שמצוי בגופם של בעלי חיים ובני אדם והוא נמצא בגוף ב 35 אחוזים בדרך כלל. החלבון המבני מרכיב את רקמות החיבור של הגוף והוא מקשר בין עור, גידים, עצמות, רצועות, כלי דם וכולי. קולגן הוא חומר טבעי גמיש מאד והוא משולב עם חלבונים שונים. רקמות וגידים מכילים כמות גדולה של החלבון הטוב הזה וכשיש חוסר בחלבון: נוהגים להזריק את החומר אל העור במקום שבו רוצים להנות מגמישות ומתיחה. מלבד זריקות קולגן שנעשות על ידי מומחים, רבים מחפשים לצרוך קולגן בדרך אחרת. 

קולגן  – קפסולות ולא זריקות

מי שרוצה לטפח ולהעצים את עור הגוף, חושש לעיתים מאופן הזרקת הקולגן אל העור (למרות שיש גם אבקת קולגן באתר טבע בריא). ואכן הזרקות לא תמיד מתאימות לכולם. מי שרוצה לחזק ולהזין את העור בקולגן, יכול לבחור קפסולות יעילות שניתן לרכוש בקלות מכול חנות טבע. גם חנויות טבע און ליין יספקו קפסולות טבעיות של קולגן ובכך יאפשרו קבלת האלסטיות הדרושה לעור באמצעות נטילת גלולה שאין בה גלוטן, או גלולה שמתמוססת במשקה ואפשר לבלוע ברגע קצר. בחרו את המוצר המתאים לכם ביותר ותוכלו לראות תוצאות טובות תוך זמן קצר. 

כתוב/כתבי תגובה