ציוד קרוספיט

קרוספיט היא תוכנית כושר פופולרית שצברה פופולריות עצומה עם השנים. זוהי מערכת אימון פונקציונלית בעצימות גבוהה המספקת למשתתפים בה אימון קרדיו-וסקולרי אינטנסיבי ואימוני כוח

קרוספיט היא תוכנית אימונים שנועדה לשפר את הכושר במגוון רחב של דרכים שונות. זה הפך לטרנד כושר פופולרי בשנים האחרונות. קרוספיט היא תוכנית אימונים אינטנסיבית המשלבת התעמלות, הרמת משקולות, פליומטריה, הרמת כוח ותרגילים נוספים. מטרת הקרוספיט היא לשפר את הכושר הכללי באמצעות שימוש בתנועות פונקציונליות המבוצעות בעצימות גבוהה.

ניתן למצוא את קרוספיט עד להתעמלות והרמת משקולות, עם שורשים בתחילת המאה ה-20. הוא מאופיין בתנועות פונקציונליות מגוונות כל הזמן בעצימות גבוהה המבוצעות במהירות גבוהה יחסית.

מטרת הקרוספיט היא לשפר את הבריאות והרווחה הכללית באמצעות אימוני לב וכלי דם וכוח, כמו גם תרגילי משקל גוף כמו שכיבות סמיכה, משיכות, כפיפות בטן. 

הציוד המשמש בתוכנית זו נועד לספק למשתמש אימון מאתגר. הציוד כולל משקולות, משקולות, חבלים וטבעות.

איך משתמשים בציוד קרוספיט בצורה נכונה?

ניתן לסווג ציוד קרוספיט לשלושה סוגים:

– ציוד המשמש לאימון כוח:

– ציוד המשמש לאימוני אירוביים:

– ציוד המשמש לתנועות התעמלות:

קרוספיט היא צורת פעילות גופנית אינטנסיבית שצוברת פופולריות בשנים האחרונות. זהו משטר כושר המורכב מאימונים בעצימות גבוהה, המבוצעים בדרך כלל בקצב מהיר.

הציוד המשמש במהלך אימוני קרוספיט יכול להיות יקר, אבל אנשים רבים מצאו דרכים יצירתיות לייצר את הציוד שלהם בפחות.

קרוספיט הוא אימון בעצימות גבוהה המשלב הרמת משקולות, התעמלות ואימוני סיבולת. הוא משלב תנועות פונקציונליות כמו כפיפות בטן, שכיבות סמיכה ומשיכות.

חדר כושר קרוספיט הוא מתקן המספק מקום לאנשים לתרגל אימוני קרוספיט או פעילויות כושר קשורות אחרות כגון פיתוח גוף או הרמת כוח.

להשיג באתר: https://www.sportadir.co.il/