כל היתרונות בעיסוי רקמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק

וודאי אתם מודעים לעובדה כי קיימים סוגי עיסויים רבים. בהגיעכם למכון הספא, ישאלו אתכם כמה שאלות לגבי מצבכם הבריאותי, וכך בדיוק יוכלו להתאים לכם את סוג העיסוי.

כאן נכתוב על כל היתרונות בעיסוי רקמות עמוק.

עיסוי רקמות עמוק – למה זה כדאי?

עיסוי רקמות עמוק מוכר לרבים לפחות בשמו, אך לא כולם יודעים במה מדובר. זהו סוג של עיסוי חזק, הוא משפיע באופן מידי, לאחריו תרגישו שהתפקוד שלכם יהיה טוב יותר ובכל המישורים, לא רק בתחום הפיזי, אלא גם בזה הרגשי.

כיצד עיסוי רקמות מתבצע?

המעסה יעשה שימוש בטכניקות בלעדיות לסוג עיסוי זה, באמצעות לחיצות על הרקמות העמוקות ובנוסף על השרירים. בעזרת עיסוי רקמות עמוק ניתן לסייע לסובלים מכאבים, כמו כן הוא מצוין לאנשים עם בעיות בשרירים, ובנוסף, עיסוי זה יכול לתמוך בתפקוד התנועה, לשקם אותה ולנקז רעלים מהגוף.

יתרונות בולטים

עיסוי רקמות עמוק הוא בעל יתרונות רבים. הוא יוצר הרפיה בכל הנקודות בגוף בהן קיים מתח, הוא מתאים במיוחד לכל מי שעוסק בפעילות ספורטיבית, לכל מי שסובל מכאבי שרירים על בסיס כרוני, הוא מרפה שרירים שהתכווצו וגורמים לכאבים.

זאת ועוד, עיסוי רקמות עמוק ממריץ את מחזור הדם, מסייע לאנשים הסובלים מלחץ דם גבוה, משפר את היציבה, וכאמור יש לו גם השפעה נפשית, הוא מרגיע מאוד ומשחרר מתחים מהם הרבה מאוד אנשים סובלים.

באילו אזורים עיסוי רקמות עמוק מתמקד?

בניגוד לסוגי עיסויים אחרים כמו לדוגמה: עיסוי שוודי קלאסי , עיסוי רקמות עמוק מתמקד בנקודה מסוימת בגוף, אולי הוא לא "נעים" בהשוואה לאחרים שכן על המעסה ללחוץ חזק על אותו האזור בגוף, אבל התוצאות הן נפלאות. יש להיוועץ עם איש מקצוע אם עיסוי רקמות עמוק יתאים לכם.