שיקום הפה באמצעות השתלות שיניים, כי מגיע לכם לחייך

במקרים רבים מדי אנשים מוותרים על החיוך שלהם משום שהשתלות שיניים נראות להם הליך ממושך וכואב מדי שמגביל אותם ומקשה עליהם. זה לא חייב להיות כך משום שכאשר הולכים למרפאת שיניים שיכולה להציע חלופות טובות למי שזה מתאים לו, אפשר למצוא במרפאת אדנטיקה סמייל גם השתלות שלא לוקחות מכם זמן רב מדי. המילה השתלה מפחידה אנשים שגם ככה חרדים מטיפולי שיניים ולמרבה הצער ההימנעות הזאת רק גורמת להידרדרות נוספת במקום לאפשר החלמה מלאה. חשוב לדעת בכלל שהשתלות שיניים נעשות רק כאשר המצב מחייב זאת ועל מנת לשמור על הבריאות ועל שלמות החניכיים ועצמות הלסת ולא רק על החיוך שלכם ולכן מומלץ לשמוע על אפשרויות אחרות שמסייעות לכם לשקם את הפה והשיניים.

מה חשוב לדעת על השתלות שיניים?

השתלות שיניים הן הליך שנעשה כאשר אין ברירה ויש אובדן של שיניים בגלל סיבות שונות. זה יכול להיות בגלל המצב הירוד של החניכיים כתוצאה מזיהומים כרוניים בגלל היגיינה לקויה. זה יכול להיות בגלל מבנה מולד ופגמים שונים שיש בו וזה יכול לקרות גם בגלל תאונה או מחלה כלשהי. המשותף לכל המקרים הוא ההליך – מחדירים שתל, בורג מתכת לתוך החניכיים כדי לקבע את הכתר שהוא השן המורכבת לאחר זמן מסוים ולאחר היקלטות השתל בעצם החניכיים. אחרי כן מוסיפים את הכתר ומקבלים בזאת שן שהיא תחליף לשן הטבעית והמקורית ומתפקדת בדיוק כמוה. מכיוון שההליך יכול לקחת עד שנה, יש מי שאינו מוכן לחכות לכך ולכן, אם מצב פיו מתאים לפרוצדורה חדשנית אחרת הוא יכול לעבור השתלות שיניים ביום אחד.

מהן השתלות שיניים ביום אחד?

כשמשתילים שיניים מחלקים את הפעולה לשני חלקים וממתינים חודשים בין השתלת השורש של השן, שהוא הבורג המושתל בשלב הראשון, לבים השתלת הכתר שהוא השן עצמה. השתלים שעשויים מטיטניום שהוא מתכת שאינה יוצרת רגישות ודחייה על ידי החניכיים חייבים להיקלט על ידי החניכיים ולכן זה לוקח זמן. בזמן השתלות ביום אחד לא ממתינים בין השלבים אלא משתילים מעין גשר שעליו כל השיניים וכך לא צריך להמתין לקליטת השורש ולהחלמה. ההליך מתאים במקרים שבהם אין בעיות של מחסור בעצם החניכיים או כאשר מבנה החניכיים מתאים לכך. כמו כן, אם מצב המטופל מאפשר זאת מבחינה בריאותית. כדי לדעת אם אתם מתאים להליך כזה בואו לבדיקה שתגלה אם תוכלו לעבור את הפרוצדורה במינימום זמן ואי נוחות שנגרמת בהשתלות הרגילות.