סוגי ציפויים לשיניים

סוגי ציפויים לשיניים

כיום ישנם שלושה סוגי ציפויים נפוצים לשיניים. האחד הוא למינייט שנחשב לפופולרי ביותר והוא חזק מאוד אך עם גמישות מסוימת והעובי שלו סביר. לעומתו יש לומיניירס שיהיה עבה יותר ונחשב ליותר טבעי מבחינת המראה שלו והיכולת להשתלב בפה ולהישמר לאורך זמן. אופציה אחרונה תהיה קומפוזיטים, כלומר תערובת של חומרים גמישים שנעשה בה שימוש בין היתר לאטימת חורים בשיניים.

האם כדאי להשקיע בציפוי איכותי?

לאחר שהבנתם מהם סוגי הציפויים השונים, עליכם לקחת בחשבון כי לכל מקרה ניתן יהיה לעשות שימוש בסוג אחר של ציפוי. כלומר במידה והשן שדורשת ציפוי נמצאת מאחור, יהיה מוטב להשקיע בציפוי פחות עבה ומושלם מבחינה אסתטית. לעומת זאת, אם מדובר על שן קדמית, נמליץ לכם תמיד לעדיף לומיניירס אשר יעניקו את המראה המרשים ויהיו עמידים מאוד, קבלו במסגרת מגזין בי אסתטיק טיפים נוספים מעולים לבחירה הנכונה לכם.

באילו מקרים צריך ציפוי לשיניים?

ציפויים לשיניים יכולים להיות מועילים במצב בו מעוניינים לשפר את האסתטיקה הכללית של השיניים וזאת אך ורק לאחר שהן כבר במצב תקין. כלומר חשוב לוודא כי במידה ויש צורך מבצעים קודם כל סתימות, טיפולי שורש וכל סוג טיפול נדרש ורק לאחר מכן מתחילים עם הליך הציפוי.

הסיבה לכך זה עצם העובדה כי הציפוי והליך ההטמעה שלו פוגעים בחוזק השן. לפיכך יהיה כדאי לוודא כי מקבלים החלטה מושכלת וזאת כאשר מתייעצים עם רופא מומחה ומנוסה בכל הנוגע לשיניים שאתם מתכוונים לצפות.

כל אחד מכם שיפעל בדרך הזו יוכל להיות בטוח כי הוא ישיג את המענה האסתטי הנכון ביותר עבורו וזאת ללא שום סיכון או פגיעה בשיניים הקיימות שלו. אז תוודאו כי אתם לא מתפשרים על איכות הטיפול שתקבלו וחפשו עוד היום אחר רופא מנוסה שיציע לכם את שירותיו!

כתוב/כתבי תגובה