תעודת לידה מעוצבת – מתנת הלידה המושלמת עבור היולדת הטרייה

תעודת לידה מעוצבת

במידה ויש לכם חברה שעומדת ללדת ואתם תוהים איזה מתנת לידה ייחודית ומקורית ניתן לרכוש לה – אנו ממליצים לכם לבחור בתעודת לידה מעוצבת. 

עצם הרכישה של תעודת הלידה לא מספיקה. כדי שהיולדת תתחבר באמת לתעודה ותקשר אליה (ולמעשה תשמור את התעודה כמשהו סנטימנטלי רגשי לאורך כל חייה) יש לבחור בקפידה את עיצוב התעודה ובעיקר אנו זקוקים לכמה שיותר פרטים על הלידה על מנת שיוכולו להופיע בתעודה. 

יש לאסוף כמה שיותר פרטים על הלידה והתינוק/ת

בתוך תעודת לידה מאויירת לתינוק ומעוצבת, ניתן לפרסם פרטים רבים, בין היתר פרטים כמו זמן הלידה, בית החולים בו ילדה היולדת, כמובן – תאריך הלידה לועזי או עברי, מזל התינוק/ת, משקל התינוק/ת וכמובן –  גם שם התינוק/ת. ברגע שיהיו לנו כל הפרטים הללו נהפוך את התעודה לייחודית יותר. 

אם אתם מתקשים להשיג את הפרטים השונים על הלידה והתינוק/ת – אתם יכולים לפנות לקרובי משפחה ממעגל ראשון (אם/אחות/אב וכו׳) ובמידה וגם הם אינם בקיאים בכל הפריטים ניתן לפנות לאב התינוק או לחברה הקרובה של היולדת הטריה. ברוב המוחלט של המקרים הם ידעו לספק את האינפורמציה. חשוב לא להפיץ אלא את המידע אלא לשמור אותו רק אצלכם, למען שמירה על הפרטיות של היולדת ומשפחתה.

תעודות לידה מעוצבות באיכות גבוהה

חשוב מאוד לבחור בקפידה את תעודת לידה מעוצבת כזו שהיולדת תוכל להתחבר אליה בקלות. לכן מומלץ לעשות שיעורי בית לפני – איזה צבעים היא אוהבת? האם היא אוהבת דמויות מסוימות/חיות מסוימות? לדוגמא, במידהואתם יודעים שהיולדת אוהבת צבע ורוד ואוהבת לבבות, תוכלו לחפש תעודה שמעוצבת בסגנון הזה.
כמובן שניתן לשלב גם צילום של התינוק עצמו בתעודה דבר שלא ישאיר את היולדת הטריה אדישה אליו.
באתר יוניקיד, ניתן למצוא מגוון רחב של תעודות לידה מעוצבות ואיכותיות.

תעודת לידה מעוצבתעם לבבות וצבע ורוד. מתוך אתר יוניקיד