טיטולים למבוגרים

טיטולים למבוגרים נועדו לספק תחושת הגנה וביטחון, כמו גם נוחות. הם נועדו להיות נוחים ודיסקרטיים, תוך כדי יכולת לספוג כמויות גדולות של נוזלים.

המוצרים הפופולריים ביותר בקטגוריה זו הם חיתולים למבוגרים, אשר מיועדים ללבישה על ידי אנשים הסובלים ממצבים רפואיים או בעלי מוגבלות פיזית המונעת מהם להשתמש בשירותים בכוחות עצמם. חיתולים אלו יכולים להילבש גם על ידי אנשים עם בעיות בריחת שתן.

מתי משתמשים בטיטולים למבוגרים?

מבוגרים עם מצבים רפואיים הגורמים להם לבריחת שתן וצואה, כגון פציעת חוט שדרה, שבץ או מחלת פרקינסון, עשויים להזדקק לחיתולים.

טיטולים לקשישים הופכים פופולריים יותר ויותר. הצורך בחיתולים כבר לא מוגבל רק לתינוקות. חיתולים למבוגרים מעוצבים בצורה כזו שניתן ללבוש אותם בדיסקרטיות מתחת לבגדים, אף אחד לא יידע שאתה לובש אותם, והם גם סופגים שתן וצואה כמו שחיתולים רגילים.

ישנם סוגים רבים ושונים של חיתולים למבוגרים הזמינים היום בשוק. אלה כוללים מותגי חיתולים למבוגרים חד פעמיים וניתנים לשימוש חוזר, כמו גם חיתולי בד או כותנה למבוגרים שניתן לכבס לאחר השימוש. יש אנשים שמעדיפים בד או כותנה כי זה יותר ידידותי לסביבה מחיתולים חד פעמיים, אבל זה בא במחיר של זמן כביסה והוצאות מוגברות.

איפה אפשר למצוא טיטולים למבוגרים?

חיתולים למבוגרים זמינים בגדלים וסוגים שונים. כיום תוכלו למצוא לא מעט טיטולים למבוגרים ברשתות הפארם השונות שפרוסות ברחבי הארץ או בחנויות האונליין השונות. כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לאחת מחנויות הפארם ולרכוש חיתולים למבוגרים. הרכישה באתרים אלה הם דיסקרטיים ותוך מספר ימים בודדים תוכלו לקבל את המוצר בדיסקרטיות מלאה.

מלבד מוצרי ספיגה לזקנים תוכלו למצוא בחנויות אלה גם מוצרי ספיגה אחרים לצד תוספים וויטמינים לשימוש יום יומי. בנוסף חנויות אלה מציעות גם אביזרי ניוד ואביזרים לבית כמו הילכון או מגביה אסלה ועוד – כך שבקלות תוכלו למצוא את כל האביזרים והמוצרים שאתם זקוקים להם במקום אחד.