מזון כלבים

כבעלי כלבים, אנו רוצים את האוכל הטוב ביותר שיש להאכיל את חברינו הפרוותיים. אבל עם כל כך הרבה מותגים וטעמים בשוק, זה יכול להיות קשה לבחור את המושלם. בואו נסתכל על כמה מהמותגים המובילים שיש לקחת בחשבון ואת היתרונות והחסרונות שלהם לבלוטות הטעם והבריאות של הכלב שלכם.

כיצד לבחור את המזון הנכון לכלבים

כשאתם ניגשים אל חנות חיות ובוחרים מזון לכלבים, תרצו למצוא מזון שמתאים לכלב שלכם. אם יש לך אכלן בררן, זה יכול להיות קשה למצוא משהו שהוא אוהב, אבל יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להבטיח שהם יאכלו את האוכל שלו. התחל עם הגזע שלהם – איזה סוג של גזע הם? האם הם צריכים משהו שהוא נמוך יותר בשומן או יותר בחלבון? מה הם אוכלים בדרך כלל מבחינת מזון אנושי? גורמים אלה יועילו בעת קביעת המותג והטעם הטובים ביותר. לאחר שצמצמת את האפשרויות שלך, קרא ביקורות על מותגים אלה כדי לראות אם אחד מהם בולט כטוב יותר מאחרים. ואז נסה כמה טעמים שונים עד שתמצא אחד שמתאים לגור שלך!

כיצד לבחור את הטעם הנכון

הדבר הגדול בכל אוכל לכלבים הוא שיש כל כך הרבה טעמים לבחירה! עם זאת, לחלק מגזעי הכלבים יש צרכים ספציפיים יותר מאחרים. לדוגמה, כלבים מגזעים גדולים זקוקים בדרך כלל לתזונה חלבונית גבוהה יותר מאשר גזעים קטנים. להלן כמה שיקולים שכדאי לזכור כשאתם בוחרים איזה טעם מתאים לגור שלכם:

האם לגור שלך יש אלרגיות או רגישויות למרכיבים מסוימים? אם כן, אולי עדיף ללכת עם מותג נקי ממרכיבים אלה.

בן כמה הגור שלך? בעוד גורים דורשים צרכים תזונתיים שונים מאשר כלבים בוגרים, עדיין יכול להיות מועיל לדעת בני כמה הם. גורים זקוקים ליותר קלוריות לכל קילוגרם ממשקל הגוף מאשר כלבים בוגרים, למשל.