מגש פירות יבשים לכל אירוע וחג

מגש פירות יבשים לכל אירוע וחג

חג שבועות עוד רגע בפתח, וכל המשפחה מתארגנת לארוחה המשפחתית הגדולה שכולם חיכו לה כל השנה. כל אחד מבני המשפחה קיבל משימה להכנת מנה, ולכן אתם אלו האחראים להבאת קינוח טעים ומיוחד לארוחה שיסגור לכולם את הארוחה החלבית כמו שצריך. כיוון שאינכם חובבי מטבח כלל, תצטרכו לרכוש קינוח טעים – ומה יותר טוב מפלטת פירות או מגש פירות יבשים שהוא מתוק, צבעוני, בריא והכי חשוב טעים!

מהם היתרונות של פירות יבשים?

פירות יבשים הם פירות שיובשו בשמש, כך שרוב הסוכר שמצוי בהם נעלם – וכתוצאה מכך מתקבל פרי קטן הרבה יותר, וגם הרבה יותר מלא בטעם. חוץ מהטעם הדומיננטי ומיוחד של הפירות היבשים, יש להם גם כמה יתרונות בריאותיים שהפכו אותם לאהובים במיוחד בשולחן החג, וגם כך סתם לצורך נשנוש וצריכת אנרגיה.

היתרון הבולט בפירות היבשים הוא התרומה למערכת העיכול, כיוון שהם עשירים בסיבים תזונתיים שמזרזים את פעילות המעיים. עוד סיבה לכך שמגש פירות יבשים כזה יכול להיות רעיון נהדר גם בארוחת פסח משפחתית…

ערכים תזונתיים נוספים שיש לפירות היבשים הם ברזל, ויטמין C, סידן, מגנזיום ועוד. זוהי הסיבה מדוע פירות יבשים עדיפים על חטיפים ונשנושים אחרים, למרות מספר הקלוריות הגבוה שיש להם – היתרונות הבריאותיים שלהם טובים הרבה יותר מחטיפים אחרים שלרוב עשירים בנתרן וסוכר מלאכותי.

משלוחי פירות יבשים

הפירות היבשים "הסטנדרטיים" הם תמרים, תאנים, צימוקים ושזיפים. אם אתם מוזמנים לארוחת חג או אירוע חברתי מיוחד, הפתיעו עם מגש של פירות יבשים מושקע ועשיר הכולל גם פירות מיוחדים נוספים כמו מנגו, אננס, פפאיה, תותים, בננה, משמש ופירות צבעוניים נוספים שיוסיפו חגיגיות לכל אירוע וחג. לחצו כאן כדי להזמין מגש חגיגי כזה.

כתוב/כתבי תגובה