3 תרגילי כושר מומלצים שיעזרו לכן להוריד משקל במהירות

תרגילי כושר

לפעמים אנחנו צריכות לראות את תוצאות האימון שלנו בזמן קצר ככל האפשר, כדי להרגיש שאנחנו בדרך הנכונה ולקבל מוטיבציה להמשיך ולהתאמן, גם כשקשה. אבל אילו תרגילי כושר מומלצים כדי להוריד במשקל במהירות?

טבטה 

אימון טבטה הוא אימון בעל יעילות גבוהה מאוד (ועצימות גבוהה לא פחות) שמורכב מסשנים של תרגילים באורך 4 דקות בדיוק, מתוכם 20 שניות אימון במאמץ אינטנסיבי מאוד (כמו למשל ריצת ספרינט מהירה בכל הכוח שיש) ולאחר מכן 10 שניות של מנוחה. כל זה כפול 8 סבבי אימון נותנים לנו 4 דקות של אימון אינטנסיבי ומדוייק שמעלה את הדופק ועוזר בשריפת שומן וקלוריות רבה ומהירה, בזמן קצר מאוד.

לא רק שהעצימות הגבוהה של סוג האימון הזה מסייעת לשיפור סיבולת הלב ומסת השריר, היא גם מסייעת לכך שהגוף לא מפסיק לעבוד ישר אחרי סיום האימון וממשיך בשריפת הקלוריות גם כ-24-48 שעות אחרי שסיימתן להתאמן, ככה שזה האימון שממשיך לתת!

הליכה

כן כן, הדבר הזה שכולנו לומדות לעשות בתור תינוקות הוא למעשה אחד מהאימונים הכי טובים ויעילים להורדת משקל במהירות וחיטוב הגוף שלנו. הליכה היא למעשה פעילות אירובית, שעוזרת להוצאת קלוריות נכונה ומועילה לבריאות הגוף. הליכה בקצב מהיר כחצי שעה ביום, 3 פעמים בשבוע לפחות, תוכל לסייע לכן להפחית במשקל ולהרגיש מחוטבות ובריאות יותר בזמן קצר. כדי למקסם את התוצאות, אתן יכולות להוסיף גם עלייה במדרגות במקום במעלית ו״לגנוב״ עוד כמה מטרים של הליכה ביום, על ידי חניה במקום קצת יותר רחוק או ירידה מהאוטובוס תחנה או שתיים לפני התחנה האמיתית שלכן. ככה אתן צוברות זמן הליכה נוסף, שיסייע לכן לשרוף קלוריות, מבלי להרגיש בכלל שאתן מתאמנות!

כפיפות בטן

רובנו מעוניינות להוריד שומן באיזור הכי מאתגר בגוף, הבטן שלנו. תרגילי בטן המתמקדים בשרירי הבטן ומסביב לה הן הדרך המהירה והבטוחה ביותר להפחתת השומן הבטני והורדת משקל בטני במהירות (בשילוב עם תזונה נכונה, כמובן). על מנת להתמקד בבטן, תפרסו מזרן על הרצפה ושכבו עליו על הגב, הניחו את ידיכן מתחת לראש, קחו נשימה עמוקה, קפלו את הברכיים אליכן ופגשו אותן בחצי הדרך עם המרפקים שלכן. 

זקוקות להדרכה מסודרת יותר? סטודיו האונליין של מאי מור, סטודיו M3, מציע אימוני אירובי, טבטה, כוח, קרדיו, חיזוק, מתיחות ועוד מגוון סוגים שיסייעו לך לשרוף קלוריות במהירות ובבטיחות מביתך. הסטודיו כולל גם טיפים לתזונה נכונה כדי לשמור עלייך ועל הגוף שלך בדרך לחיים חטובים יותר.