קמחים מאיטליה

תעשיית המזון האיטלקית היא מהחדשניות והדינמיות באירופה.

היא גדלה בהתמדה מאז שהחלה להיות המדינה הראשונה שייצרה פסטה ב-1876.

למעשה, במשך זמן רב השם של איטליה היה שם נרדף לפסטה.

אבל למה זה? הסיבה פשוטה: תעשיית המזון היא איטלקית – זה התחיל לאט, אבל ב-1919 דברים השתנו בצורה דרמטית כאשר פסטה נכנסה לרחוב הראשי – בימינו זה נפוץ וניתן לקנות אותה כמעט בכל מקום באיטליה, כולל אזור מילאנו.

קשה לעקוב אחר היסטוריה של התפתחות הפסטה באיטליה. לרוב, הוא הופק במשך מאות שנים על ידי נשים ומשפחות בעיירות קטנות וכפריות.

מכונות הפסטה הראשונות הגיעו רק בסוף המאה ה-19 והתפוקה שלהן נותרה חסרת חשיבות עד לאחרונה.

מה עוד צריך לדעת על קמח איטלקי?

תרבות האוכל האיטלקית מפורסמת בגיוון שלה ובאיכות מוצריה. הוא ידוע גם בהיסטוריה העשירה שלו, ממנה נהנו אנשים מכל העולם.

בעבר, הפסטה נעשתה בצורה ידנית. יצרנית הפסטה תצטרך להיות מאוד זהירה ומדויקת בהכנת הבצק. הם יצטרכו לוודא שיש להם את המרכיבים הנכונים כמו למשל קמחים מאיטליה איכותיים. הושקעה בזה הרבה עבודה וזה לקח הרבה זמן.

כיום, יש לנו מכונות שעושות עבורנו את רוב העבודה הזו; הם אפילו דואגים לכל ההכנה והערבוב של מרכיבים כמו קמח, מים ומלח.

סוג חדש של קמח נמצא בפיתוח באיטליה. קוראים לו "קמח מהאדמה" ויש לו סיפור מאוד מעניין לספר. הוא הומצא על ידי מדען, פרנצ'סקו קצ'יארי, שהוא כיום בן 85. הוא רצה להכין קמח חיטה שיהיה בריא ומזין יותר מהמסורתי.

לסיכום:

קמח איטלקי הוא סוג של קמח המיוצר באיטליה במשך מאות שנים. הוא נמצא בשימוש נרחב בבישול איטלקי, והשם בא מהביטוי האיטלקי "il fluello", שפירושו "הכנף". המונח שימש לראשונה על ידי הסופר הרומי פליניוס לתיאור סוג של לחם שטוח העשוי מחיטה ומים. אפשר לסכם שזה הוא הקמח המפורסם ביותר והאיכותי ביותר לעבודה במטבח. תהנו!

>המידע באדיבות המומחים לקמח איטלקי לה טורטה מוצרי אפייה