מכשיר תדרים לריפוי

מכשירי תדר הופכים פופולריים יותר ויותר בקרב המספר ההולך וגדל של אנשים שמתעניינים ביתרונות הריפוי של הקול. אבל מהו בעצם מכשיר תדר? מכשיר תדר הוא מכשיר הפולט גלי קול שניתן להשתמש בהם למטרות ריפוי. נמצא כי יש לה השפעה על מערכת האנרגיה הטבעית של הגוף, אשר יכולה לסייע בריפוי מצבים ומחלות שונות, שניתן להשתמש בו כדי לעזור לך לרפא ולשפר את חייכם וחיי הסובבים אתכם.

אחד השימושים הפופולריים ביותר במכשירי תדר הוא לשינה. גלי הקול הנפלטים מהמכשיר יכולים לעזור לך לישון טוב יותר. זה גם יכול לעזור לך להירגע ולהתמקד ביום שלך, אך למכשיר יש גם שימושים נוספים כמו הפגת מתחים, חרדה, דיכאון ואפילו שיפור מצב הרוח.

מכשיר תדרים – מה הוא עושה בעצם?

מדובר על מכשיר ייעודי שתפקידו הוא לסייע למטופל להרגיש טוב יותר בסופו של דבר. אמנם הרבה פעמים אנחנו יכולים לקרוא את הרתיעה על פניהם של מי שחושבים כי מדובר על מכשיר אולי קצת מוזר, אבל אחרי שמבינים למה הוא משמש ואיך בדיוק משתמשים בו, משהו בשימוש בו הופך פשוט הרבה יותר קל. 

מכשיר תדרים לריפוי הוא מכשיר שנעזר בטכניקה עתיקה שנמצאת ברפואה ההודית כמו גם ברפואה הסינית. היום אנחנו יודעים להגיד מה שלא ידעו להגיד בעבר והוא שהגוף שלנו, גוף האדם, מורכב בין היתר משדות חשמליים המופעלים באמצעות תדרים בעומקים שונים. תחום הרפואה הזה עוסק בשאלת האיזון. כאשר הגוף בריא התדרים שבו מאוזנים, אבל כאשר מתגלה מחלה, אנחנו יכולים לחשוב על כך שמדובר על גוף לא מאוזן שדורש התערבות של תדר מדויק. 

איך המכשיר עובד

ישנם סוגים שונים של מכשירים וכל אחד נועד למטרה מעט שונה. אבל כעיקרון אנחנו מדברים על מכשיר שפולט קול ולוכד את הקול כדי להשמיע למטופל. לא מדובר על חוויה כואבת או פולשנית. היתרון הוא שהמטופל יכול להיות פאסיבי לגמרי לאורך הטיפול והוא עדיין ישפיע לטובה. אגב, הרבה פעמים הטיפול מתאים לאלו שאנו רוצים לשפר את מצבם אבל אלו נרתעים משיטות טיפול אחרות שלעיתים נחוות כפולשניות במידה מסוימת. 

המטרה היא לתת את המענה הטוב ביותר למטופל בעזרת אבחנה

כאמור, ישנם סוגים שונים של מכשיר תדרים לריפוי. אמנם אפשר להיעזר במכשיר מהסוג הזה בבית אבל כמו תמיד, כאשר אנחנו רוצים לטפל בבעיה נקודתית, הדבר הנכון לעשות תמיד הוא לא לוותר על האבחנה שעוזרת לנו להבין איך לדייק את הטיפול ולהתאים אותו באופן מלא לאותו מטופל.

>הקליקו למידע נוסף אודות רפואת תדרים