הכל על טיפוח השיער

אם את שמה לב שהשמפו שאת משתמשת בו מייבש את שיערך, או שהקונדישנר שלך גורם לנשירה, ואלי מסכת השיער אינה מתאימה – חשוב שתדעי שתכשירי שיער שקונים מהמדרך בסופר, לא תמיד יתאימו לצרכים שלך ושל גופך.

כיום יש לא מעט תכשירים לשיער שאינם מיטיבים אתו או עם הקרקפת – אלא להפך: גורמים לנשירה, לייבוש של הקרקפת ולשאר בעיות בריאותיות שבסופן השיער נראה הרבה פחות טוב ממה שאת מצפה לו.

אם את רוצה לטפח את השיער, כדאי שתבחרי תכשירים של טיפוח שיער שיכולים להפוך אותו להרבה יותר בריא מלא וחיוני.

אבל איזה תכשירים כל אישה צריכה?

בתחילה חשוב שתדעי כי יש מספר תכשירים שחייבים להיות לך במקלחת. בתכשירים כדאי להשתמש על פי ההוראות בשימוש שבועי או יומיומי:

שמפו טבעי ללא מלח – בחרי שמפו טבעי ללא מלח וללא פרבנים שעשוי מתמציות טבעיות . מוצר כזה יכול להזין את השיער ולהבריא את הקרקפת. חשוב לבחור שמפו איכותי ולא כזה שאת מוצאת על המדף בסופר, אלה כזה שמתאים בדיוק לצרכים ולאופי של שיערך.

קונדישנר איכותי – התשמשי בקונדישנר פעם בשבוע. קונדישנר נועד לרכך את השיער, למנוע חשמל סטטי ולהתיר קשרים. עם זאת לא כדאי להשתמש בו על בסיס יומיומי – אלא פעמיים בשבוע בעיקר כאשר השיער שלך יבש, סבוך ולא בריא. כאשר את בוחרת קונדישנר, כדאי שיהיה עשוי מחומרים טבעיים.

מסכת שיער – בחרי מסכת שיער טבעית איכותית וכזאת זאת שמתאימה לסוג שיערך והשתמשי בה פעם בשבוע בלבד. את המסכה מורחים בעיקר על קצוות השיער, ממתינים מספר דקות ולאחר מכן שוטפים.

בצעי פעולות שמתאימות לשיער שלך כמו: גזירה מידי כמה חודשים, עיצוב תסרוקת בלי פן וצריכת ויטמינים מחזקים. רכשי לך את מארז לה בוטה כך תוכלי ליהנות משיער הרבה יותר מלא.