הסרת שיער לנערות – באיזה גיל ומתי עושים את זה

הסרת שיער לנערות – באיזה גיל ומתי עושים את זה

עם השנים, כל הנושא של טיפולי אסתטיקה, קוסמטיקה, טיפולי יופי וכדומה, מגיע לגילאים צעירים יותר. אם בעבר זה היה נחשב עניין למבוגרים או עניין לבחורות אחרי צבא, הרי שעם הזמן זה השתנה וכיום אנחנו יכולים למצוא גם נערות בנות 15-16, אשר פונות לקוסמטיקאיות ופונות לטיפולי אסתטיקה כאלה ואחרים. 

דוגמא טובה לכך אפשר למצוא במקרה של הסרת שיער לנערות. על פניו, היינו יכולים לחשוב שמדובר בגיל צעיר מדי. הרי אין סיבה שנערה בת 15 צריך לעבור טיפול כזה. העניין הוא, שגם מבחינה פיזיולוגית, גם מבחינה אסתטית, נערות עוברות שינוי בשלב מוקדם יותר מאשר בעבר, אך חשוב לא פחות, ההשפעה החברתית היא עצומה. 

כלומר, נערות נאלצות להתמודד עם לא מעט מצבים מביכים ולא נעימים, מבחינה חברתית, אם הן לא מטפלות בבעיה ומצד שני, מופעל עליהן הרבה מאוד לחץ לעבור טיפולים אסתטיים במידת הצורך, בפרט בכל מה שקשור להסרת שיער. 

כיצד זה מתבצע בפועל

צריך לומר, כל הנושא של הסרת שיער משתנה ממטופלת למטופלת. ישנן מטופלות שיכולות לעבור את הטיפול בגיל מתקדם יותר ויש כאלה שנדרשות לעבור אותו בגיל צעיר, יחסית, שכן אצלן השיער גדל בצורה הרבה יותר משמעותית וזה גורם להן אי נוחות. 

הטיפול כשלעצמו יכול להתבצע בצורות שונות, בין אם זה באמצעות שעווה, מכונות גילוח וכן באמצעות הסרת שיער בלייזר או אינפרא אדום, זה תלוי בסוג השיער, צבע, גוון, עובי, צפיפות ועוד. ברגע שהנערה מגיעה אל קוסמטיקאית או אל גורם מוסמך אחר, אז יתבצע אבחון וייקבע מה בדיוק היא אמורה לעבור וכיצד יש לבצע את התהליך. כמו כן, אמורים לספק לה מידע מתי נכון מבחינתה לעשות זאת. 

> קראו על הסרת שיער מבצעים

 

כתוב/כתבי תגובה