שייקים בריאים שאתם חייבים לנסות

שייקים בריאים שאתם חייבים לנסות

האם ידעתם שגוף יכול להכיל רעלים? כן, כן. המזון שמצוי היום, פיצות, פלאפל, לפות וכל המזון המהיר שנמצא בכל חור ואנשים חוטפים אותו כאילו הוא בחינם, עלול לגרום להצטברות של רעלים בגוף.

אפשר כמובן גם לנקות את הרעלים הללו. לא מדובר על שטיפה חד פעמית של הקיבה או משהו בסגנון, אלא בשינוי אורח החיים. להפוך את תפריט התזונה שלכם מקצה לקצה ולהתחיל לאכול מאכלים בריאים. 

הרבה ירקות, פחות עוגות, חלבון ופחמימה ממקורות בריאים. אבל האם זה אומר שאתם צריכים לוותר על דברים טעימים? ממש לא. 

קחו לדוגמה את השייקים הבריאים והטעימים שאתם יכולים לעשות. כדי להכיר אותם יותר, המשיכו לקרוא. 

שייקים בריאים מומלצים:

כאשר תתחילו לשמור על אורח חיים בריא, תשימו לב לדבר מדהים. הגוף שלכם לאט לאט יתנקה ואם בטעות תאכלו משהו לא בריא, אתם תחושו רע. לא רגשות אשמה, אלא תחושת בחילה פיזית. זה סימן לכך שהגוף שלכם נקי והוא מתקשה לעכל מאכלים לא בריאים. 

את הארוחות אתם יכולים ללוות בשייק פירות ולדעת שזה בריא ב-100%. איזה שייקים תכינו? אתם יכולים ללכת על שייק ירקות או פירות או שילוב של שניהם. שייק ספירולינה עם פירות מומלץ הוא כזה שאתם יודעים לשלב גם בין הטעמים וגם בין הפירות הכי הכי בריאים. 

כמו למשל שילוב של לימון שמכיל וויטמינים רבים. אתם יכולים גם להכין שייק של סוג פירות מסוים כמו למשל, תפוזים, קלמנטינות, וכדומה (ראו דוגמא). אתם יכולים לבחור דווקא בשיק מפירות יער שמכילים סגולות בריאותיות רבות כולל ויטמינים. אין כמו התחושה הזו לדעת שאתם שולטים בתזונה שמבריאה את הגוף ונותנת לו את מה שהוא צריך במקום סוכרים ושומנים רעים. 

כתוב/כתבי תגובה