איך גם הילד שלכם יכול להיות חבר בנבחרת שחייה

האם גם לכם יש חלום שהילד שלכם יהיה בנבחרות שחייה? האם גם אתם חפצים לראות את הבן שלכם הולך ומתקדם בתחום השחייה בלי פחד ובלי מורא כאשר הוא מצליח לכבוש פסגות ולהגיע ליעדים עד לנבחרת שחייה מובחרת במיוחד??

זה לא חייב להיות כל כך מסובך. זה אפילו יכול להיות קל ממש.

אז איך תעשו את זה בצורה הכי טובה?

כדי להגשים את החלום הזה של השחייה ברמה הטובה והאיכותית וכדי שהוא יצליח להגיע לרמות גבוהות ואיכותיות, יהיה עליכם לשים דגש על מספר נקודות חשובות. זה מה שיוביל אתכם ואת הילד שלכם לנבחרת הטובה ביותר.

  1. מורה טוב – לפני הכול חובה  עליכם לדאוג שיהיה לילד שלכם מורה טוב שמתמחה בלימודי שחייה לילדים. רק אם יהיה לטו מורה טוב באמת הוא יוכל ללמוד הוא ידע איך להתמקד והוא יוכל בהחלט להגיע להישגים גבוהים באמת.
  2. אימונים – לא מספיק ללמוד ולא מספיק לדעת בתיאוריה מה צריך לעשות ואלו תנועות צריך לבצע. אם לא מתאמנים, אם לא שמים דגש על אימון עקבי ומתמיד, כל הלימודים לא יועילו כלל ולא יביאו את הילד לשום מקום.
  3. העלאת הביטחון – כדי שהילד יצליח הוא חייב להיות בטוח בעצמו. כדי שהוא אכן יהיה בטוח בעצמו, אתם חייבים לגרום לזה לקרות. עודדו את הילד, שבחו אותו ואמרו לו כמה הוא טוב וכך תעלו אותם למקומות גבוהים יותר.
  4. העלאת המוטיבציה – כדי שהילד יוכל להיות בטוח בעצמו וגם יהיה לו רצון להשקיע ולהגיע רחוק, חשוב להשקיע בהעלאת המוטיבציה שלו. ברגע שלילד יהיה רצון אמיתי וחזק להגיע למקום כלשהו, הוא אכן יוכל להגיע לשם. הרצון הוא משמעותי יותר מכל וחשוב להשקיע בו.