כמה עולה בית אבות סיעודי?

עלות בית אבות משתנה ממדינה למדינה. הסיבה לכך היא שעלות הטיפול אינה זהה עבור כולם. זה תלוי בגיל שלך, בבריאותך ובשירותים שאתה צריך. העלות תלויה גם בכמה אתה יכול להרשות לעצמך לשלם עבורו. בית אבות עולה הרבה כסף ויש הרבה גורמים שתורמים למחירו. העלות הממוצעת נעה בין $3,000-$5,000 לחודש בהתאם לסוג המתקן והמיקום שלך. אם מישהו זקוק לבית אבות במשך תקופה ארוכה, אולי זה האינטרס שלו לשקול רכישת בית אבות במקום לשלם את העלות החודשית.

למחירון: https://neve-shalev.co.il/prices-of-nursing-homes/

הוצאה מרובה אך חסכונית ביחס להוצאות אחרות לטיפול בקשישים:

בתי אבות הם דרך חסכונית לטיפול בקשישים. הם גם אופציה הרבה יותר משתלמת בהשוואה למתקני טיפול אחרים. יש גם רמות שונות של בתי אבות והם נעים ממתקני טיפול בסיסיים המציעים שירותים בסיסיים כמו ארוחות ושירותי משק בית, ועד מתקנים יוקרתיים המספקים שירותים רפואיים 24 שעות ביממה, אפשרויות בידור ופעילויות כמו גולף ובינגו. חלק מהאנשים בוחרים לגור בבית אבות בשל חוסר יכולת לטפל בעצמם כראוי, או משום שאינם מסוגלים לפרנס את עצמם כראוי בביתם האישי. סיבות אחרות עשויות לכלול צרות כלכליות, סכסוכים משפחתיים, או אפילו התעללות. בעוד שהיתרונות של מגורים בבית אבות עשויים להיות חשובים לאנשים מסוימים, אחרים מתקשים ומרגישים כאילו אין להם שליטה על ההחלטות המתקבלות לגבי חייהם וטיפולם. גורמים חשובים שאדם צריך לקחת בחשבון לפני המעבר לבית אבות כוללים: היכולת של בני משפחתו של הפרט לסייע בשמירה על פעילותם היומיומית בבית

לסיכום;

בתי אבות נחוצים עבור קשישים שאינם יכולים לחיות יותר בכוחות עצמם. אבל העלות של בית אבות יכולה להיות גבוהה מדי עבור אנשים מסוימים להרשות לעצמם. עלות בית אבות נקבעת לפי סוג הטיפול שהוא מספק. היקרים יותר מספקים יותר שירותים ושירותים מאשר זולים יותר.

צרו איתנו קשר>>>