כמה עולה הגדלת חזה

לא התברכת בחזה שאת מרוצה ממנו? קטן מדי? גדול מדי? נפול לטעמך? יש פתרון מאוד פשוט שנקרא ניתוח. ההחלמה ממנו היא לא נוראית ותוכלי גם לבחור בין ניתוח עם שתלים לבין הזרקה עם הרדמה מקומית. קראי על היתרונות החסרונות, בדקי על תהליך ההחלמה מכל סוגי הניתוחים והאפשרויות שלך, בדקי את המחיר וההליך ופשוט בחרי לך מה שבאמת מתאים רק לך ולא לאף אחד אחר.

הגדלת חזה היא הליך קוסמטי הכולל מן הסתם את הגדלת החזה. ההליך נעשה באמצעות התערבות כירורגית, והוא יכול להיעשות לנשים רבות. זה יכול להתבצע גם על גברים שחפצים בו. אבל עבור נשים, ההליך בדרך כלל כולל ניתוח כירורגי להסרת רקמת השד ולאחר מכן החלפתה בשתלים. זה יכול להיעשות גם בשיטות אחרות כמו שאיבת שומן או חומרי מילוי הניתנים להזרקה כמו מיקרוליין.

כמה עולה הגדלת חזה? עלות הגדלת חזה משתנה נקבעת על ידי מספר פרמטרים עיקריים ביניהן נייסונו והמוניטין של הרופא המנתח, עונת הניתוח, בחורף יש ביקוש גבוהה יותר לניתוחי הגדלת חזה מכיוון שלא חם, ההחלמה קלה יותר ללא הזעה וגם… נשים רוצות להיות מוכנות לעונת הרחצה. סוגי השתלים הם גם מרכיב חשוב בעלות הניתוח. המחיר תלוי בגודלם, בחומר שיש בהם, האם מדובר במי מלח או פוליאוריתן (שהוא יקר יותר).

ומה עוד? כדאי שתדעי שבימינו ישנם מקרים מיוחדים בהם ניתן לקבל החזרים מקופות החולים על ניתוחים פלסטיים. לפני שאת פונה למרפאה פרטית, בדקי לעומק דרך קופת החולים שלך על הסבסוד או ההחזר שאת יכולה לקבל על ניתוח הגדלת חזה.