איך לבחור ויברטור

ויברטורים יש מסוגים רבים וכיום נשים יכולות להנות ממגוון רחב של מוצרי סקס המותאמים אישית לגופה של האישה. אבל אם נחזור לרגע שבו התחילו לייצר את המוצר הזה –  נגלה שהוא התחיל לככב כבר במאות קודמות והפך בשנות החמישים של המאה העשרים לאחד המוצרים הנחשקים בקרב נשים. 

כיום יש מגוון רחב של ויברטורים קטנים ושובבים וגם כאלה אשר נחשבים דיסקרטיים ושקטים. באתרים של חנויות לאביזרי מין אונליין – תמצאו מוצרים כמו מכונות סקס גדולות או שרביט הקסם הנחשב מאלץ אורגזמה, עד ויברטור קטן כמו רוקט פוקט או סטייספייר וגם מגוון סוגים של אביזרי מין לנשים . 

אז איך תבחרי ויברטור מותאם אישית עבורך? 

אז איך לבחור ויברטור? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב בבחירה:

איכות – בכל הנוגע לבחירת ויברטור אל תתפשרי על איכות! שימי לב שהמוצר משווק על ידי חברה מוכרת, ודאי שהוא מכיל רטט מושלם לזמן ארוך, בדקי שאת בוחרת מוצר שבו את יכולה לשלוט בקלות ולבצע התאמה ישית לצרכים שלך, ושימי לב שמדובר במוצר שאת יכולה לסמוך עליו. בחרי ויברטור שאפשר לנקות בקלות ולהנות ממנו שנים רבות.  איכות היא חלק בלתי נפרד מבחירת מוצר כזה. 

פונקציונאליות – שימי לב לפונקציונליות של המכשיר. יש את מי שתרצה מוצר שעובד על עיסוי, יש את זאת  שתרצה מוצר שעובד על רטט ויש את מי שתבחר במוצר שמשלב בין השניים. בדקי שאת בוחרת ויברטור המספק עונג, רטט עיסוי וקצב. כל אלה הם חלק מהמוצר שתבחרי. 

מחיר – שימי לב למחיר. ודאי שאת מקבלת מוצר משתלם במחיר טוב. היכנסי לחנויות סקס אונליין ושימי לב שיש בחנות מבחר מספק של אביזרי מין לנשים. כך תוכלי לבחור תמיד בדבר הנכון.