איך להגדיל את הפין בלי לפגוע בבריאות

כיום יש לא מעט גברים שהיו מעוניינים באיבר מין גדול יותר, בעיקר עבור עינוג של פרטנריות או פרטנרים מיניים. 

גברים שרוצים להגדיל את הפין שלהם, יכולים לפעול בדרכים רבות ללא פגיעה בבריאות. מי שרוצה פין גדול יותר, עלול לנסות להגדיל את הפין בדרכים לא דרכים שעלולות לפגוע בבריאות – לכן חשובה זהירות לפני שמתחילים ודרוש גם מעט ידע בנוגע לשיטות שונות המאפשרות הגדלת פין. אז איך אפשר להגדיל את הפין בלי לפגוע בבריאות? הנה כמה שיטות: 

שימוש בפלאש לייט

פלאש לייט הוא אביזר מין שמקנה לגברים אוננות מושלמת ואימון בחדירה. מדובר בשרוול סיליקון שמדמה וגינה, ומאפשר חדירה ואימון מיני נהדר. מי שישתמש במוצר, יוכל להתענג ובבד בבד לחוש זקפה יותר עוצמתית ומכאן גם תחושה של איבר מין גדול וחזק יותר. 

קרם משפר זקפה 

לעיתים גודל הפין הוא מספיק טוב, אבל הזקפה אינה קורית. במקרים כאלה אפשר להיעזר בקרם משפר זקפה. קרם כזה מיועד לחיזוק איבר המין הגברי, והוא מעצים תחושת גודל והנאה. מדובר בקרם המסייע לזרימת דם תקינה באיבר המין ובכך מקנה סקס הרבה יותר מספק וארוך. בין היתר הקרם משפר את ההנאה המינית ולוקח את מי שמשתמש בו אל גבהים חדשים! 

ספריי השהייה

אם אתם מרגישים שהאקט המיני נגמר מהר מידי, אפשר לבחור חומר השהייה שמאלחש את איבר המין, מקנה כוח און גדול יותר, ומאפשר יחסי מין הרבה יותר עוצמתיים וארוכים. 

מלבד שימוש במגוון אביזרי מין לגברים להגדלת הפין – אפשר להשתמש בשיטות שונות להגדלה כמו גילוח שערות הערווה: מה שיגרום למראה פין גדול יותר, שימוש בתחתונים מעצימים, והכנסת דילדו או ויברטור אל חדר המיטות להעצמת העונג. 


למידע נוסף על איך ניתן להגדיל את הפין מבלי לפגוע בבריאות היכנסו לאתר של ויברטוב