להרגיש ולהיראות טוב יותר הודות לטיפול מתקדם

כמה פעמים הרגשנו טוב יותר רק משום שיצאנו ונשמנו אוויר צח שחדר לגוף ורענן אותנו? תארו לעצמכם, אם כך, מה קורה כאשר מקבלים את אותו חמצן בריכוז גבוה יותר של 100% ובלחץ אטמוספרי גדול יותר שמחדיר אותו לריאות ודרך נקבוביות העור בצורה יעילה יותר מנשימה רגילה. זהו הבסיס של הטיפולים שמוצאים לכל מי שמחפש תא לחץ בישראל שעובד לפי הרפואה ההיפרברית ומציע פתרונות לשלל בעיות ומחלות. הרפואה ההיפרברית מבוססת על לחץ אטמוספרי גבוה שמוכח כיעיל מאוד בהחדרה של חמצן בשיעור של פי 6 מנשימה רגילה. התוצאות המדהימות משמשות אותנו גם לטיפול במחלות וגם כאחד הטיפולים שמוכרים באסתטיקה הרפואית למטרת אנטיאייג'ינג.

מהו תא לחץ וכיצד הוא עוזר?

טיפול בתא לחץ הוא טיפול שנועד במקור לטפל בכל מי שנפגע בתאונות שונות כתוצאה משהייה בחללים שבהם הלחץ פגע בריאות, או במחלות ניווניות שונות שגרמו להתנוונות של כלי דם ורקמות. המטרה של תא לחץ היא להזרים חמצן טהור בריכוז של 100%, להבדיל מריכוזו באוויר הפתוח, ובלחץ היפרברי של 1.4. כלומר, לחץ גדול יותר מהלחץ האטמוספרי על פני האדמה. נתונים אלה עוזרים להחדרה יעילה יותר של חמצן לתוך הריאות ומשם הוא זורם בצורה טובה יותר לכל האיברים בגוף. המטרה היא להגיע לאותן רקמות תאים פגועות שכבר התנוונות כתוצאה מחוסר זרימת דם והגעת חמצן לשם ו"להחיות" אותן. התוצאה היא התחדשות צמיחת התאים שאמורים לצמוח ולהתחדש באופן טבעי כל הזמן, ותפקוד טוב יותר של האיברים בגוף. 

ריפוי של מחלות בזכות החמצן הזורם מחדש

חמצן ודם שמגיעים לאיברים שלא קיבלו אותם קודם בגלל מחלות שונות או בגלל הזדקנות מזינים אותם ומעודדים אצלם את חלוקת התאים. חלוקת תאים זאת היא הצמיחה והרגנרציה שנחוצות על מנת לשפר מצב של חולים, ומסייעות להם להחלים מבעיות כמו פצעי עור, כלי דם מנוונים ועוד. התוצאה דומה גם בתאי העור שמתחילים להתחדש ולצמוח ובכך גם להיראות טוב יותר כתוצאה מפעילות כימית טובה יותר. בגלל זה משתמשים בזה במקרים שהרפואה ממליצה להשתמש בתא לחץ כדי לטפל בתוצאות לוואי של מחלות כמו סוכרת, למשל, בכלי דם שמתנוונים.

תא לחץ למטרות אסתטיקה רפואית

תא לחץ משמש לטיפולים אסתטיים משום שגם לעור נחוץ עידוד כדי להתחדש וכדי לייצר שוב את החומרים שהוא ייצר בצעירותו כמו קולגן וחומצה היאלורונית. תא לחץ בישראל מקובל מאוד כדי לשפר את המראה החיצוני בגלל העור המתעורר לתחייה ואפשר לקבל את הטיפולים במסגרת פרטית ולא רק ברפואה הציבורית.