קמגרה, סיאליס, מה זה כל השמות האלה?

קמגרה, סיאליס, מה זה כל השמות האלה?

קמגרה וסיאליס הם שמות של תרופות שהן מקבילות לויאגרה. התרופות הללו מיוצרות באופן זהה ולכן הן נקראות תרופות גנריות.

התרופות המקבילות לויאגרה 

כל יצרן תרופות מייצר בשנים הראשונות ובאופן בלעדי את התרופות שלה באופן בלעדי. לאחר כמה שנים למפעלי תרופות אחרים יש אפשרות לייצר את התרופות הללו באופן מקביל. הם משתשים בשיטות ייצור זהות ובאותם חומרים פעילים ולכן האפקטיביות של התרופות הללו היא זהה.

היתרון המהותי של התרופות הללו הוא בכך שאין צורך לגשת לרופא, לדבר אתו וכך לקבל מרשם, דבר שיוצר במקרים רבים רגעים לא נעימים. את התרופות הגנריות אפשר להזמין באתר האינטרנט באופן פשוט והאספקה היא באופן ישיר..

בית המרקחת בהודו מקבל את ההזמנה ובהתאם לחומר שהוזמן, הם מספקים את ההזמנה על פי הכמות שביקש הלקוח. כדי לשמור על פרטיותם של הלקוחות, צוות בית המרקחת אורז את הכדורים בתוך שקית חומה כפי ששולחים מכתבים חשובים. לכן זה נראה מסמך ולא כדורים, בית המרקחת גם אינו כותב סימנים מזהים ולכן אף אדם לא יחשוב שמדובר במשלוח של תרופות או של ויאגרה.

הפעילות של התרופות הללו

הלקוחות אשר מזמינים את אחת מהתרופות הללו, מעוניינים ליהנות יותר בעת קיום יחסי מין ולכן הם מעוניינים שתהיה זקפה מלאה ולאורך זמן. ההשפעה של התרופה יוצרת הגברה של זרימת הדם בתוך איבר המין וכך נוצרת הזקפה הרצויה. 

צריכה של התרופות הללו

גברים שצורכים תרופות שתפקידן להרחיב את כלי הדם עקב בעיות לבביות אינם מורשים לצרוך ויאגרה, קמגרה 100 מ"ג או סיאליס כיוון שהדבר עלול לפגוע בבריאותם.

מעבר לכך גם מסוכן לשתות כמויות של אלכוהול ולנטול את אחד מהכדורים הללו.

קראו עוד על: מוצרים לבריאות מינית

 

כתוב/כתבי תגובה