קמגרה – הפלא התאילנדי

קמגרה היא תרופה מרשם המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה. זה נלקח דרך הפה ופועל על ידי הגברת זרימת הדם לפין. הקמגרה דומה לתרופות כגון ויאגרה. כאשר גברים לוקחים אותה כי הם מתקשים לקבל או לשמור על הזקפה לאורך זמן.

כיצד נלקחת קמגרה?

קמגרה באה בצורת טבליה או קמגרה ג'ל מתאילנד והיא נועדה להגביר את זרימת הדם לפין. הטבליות נבלעות דרך הפה, והג'לי מומס על הלשון. מרגע לקיחת קמגרה תתחילו להרגיש אחרי 20 דקות כבר השפעה- זה יתחיל בגירוי מיני ויימשך כ -8 שעות. שימו לב כי אתם מפנים לכם יום שלם ללקיחת קמגרה.

קמגרה תופעות לוואי אפשריות

קמגרה היא תרופה המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה. זהו גם מוצר שיפור גברי המשמש גברים להגברת הסיבולת המינית והתשוקה המינית שלהם. לקמגרה עשויות להיות תופעות לוואי אפשרויות כגון: כאבי ראש, סחרחורות, בחילות, צרבות ועוד – תופעות לוואי די סנדרטיות.

במידה ואינכם סובלים מבעיות בריאותיות משמעותיות כגון בעיות בכליות או בכבד, או סובלים מסרטן, הצטלקויות, פין בזווית ועוד אסור לכם להשתמש בקמגרה.

איך יודעים שקמגרה בטוחה לשימוש?

קמגרה הוא טיפול ED ללא רישיון המיוצר בהודו. זה לא אושר לשימוש בבריטניה או אירופה, כלומר אין פיקוח רגולטורי על ייצור קמגרה כדי להבטיח שהוא עומד בתקנים הנדרשים לתרופות בבריטניה.

אין ערובה לכך שקמגרה מכילה אפילו את החומרים הפעילים שלטענתה, והמרכיבים האחרים המשמשים לייצור המוצר אינם ידועים לרוב.

כאשר אינכם בטוחים במרכיבים של תרופה, זה משאיר אותכם פתוחים למספר סיכונים, כולל: המרכיבים המצוינים חסרים והטיפול אינו יעיל הוא מכיל הרבה יותר מהחומר הפעיל

לכן אם אתם בכל זאת מעוניינים לקחת קמגרה שימו לב כי אתם קונים אותה מאתר חוקי עם רישיון, קניית תרופות מאתר ללא רישיון מסוכנת ביותר. ערכו מחקר על מי שמספק לכם קמגרה.