תומך ברך עם טבעת סיליקון

תומך ברך עם טבעת סיליקון הוא מכשיר שניתן להשתמש בו כדי לעזור לאנשים שיש להם בעיה או כאב בברך. זה בדרך כלל מומלץ על ידי רופאים ופיזיותרפיסטים.

> קבלו מידע מקצועי על גרביים לסוכרתיים

העיצוב של המוצר מאפשר לו להתאים סביב מפרק הברך, לספק דחיסה ותמיכה ללא הגבלת תנועה. לטבעת יש גם כיס אוויר המאפשר זרימת אוויר מסביב למפרק, מה שבתורו מסייע בהפחתת נפיחות וכאבים בברך תוך כדי דחיסה.

תמיכת ברכיים עם טבעת סיליקון היא סוג של סד לברך שנועד לספק דחיסה ויציבות לברך. זה עוזר בהקלה על כאב ודלקת הנגרמים על ידי דלקת פרקים, פציעה או שימוש יתר. תומך הברך עם טבעת סיליקון עשוי בדרך כלל מקצף פוליאוריטן המכוסה בשרוול סיליקון. סוג זה של סד מעניק ללובש תחושת רכות, מה שהופך אותו לנוח ללבישה. חשוב לציין שאסור לענוד סוג זה של פלטה בפני עצמה מכיוון שהיא עלולה לגרום לנזק מסוים לרקמה סביב המפרק בשימוש לא נכון.

טבעות סיליקון עשויות בדרך כלל מסיליקון ברמה רפואית, מה שמונע מהן להפוך לשבירות ולהישבר. יש להם גם משטח נגד החלקה המסייע במניעת נפילות.

מחפשים תומך ברך עם טבעת סיליקון? לחצו כאן

מה היתרונות?

ישנם יתרונות רבים בשימוש במכשירים אלה, אך הם יכולים גם לגרום לכמה תופעות לוואי כמו גירוי בעור, תגובות אלרגיות ושינוי צבע העור.

תמיכת ברכיים אלסטית מסיליקון עם טבעת

תמיכת ברכיים טבעת סיליקון

– תמיכת ברכיים עם טבעת סיליקון לנשים, גברים וילדים

– אידיאלי לפיזיותרפיה, ספורט ועוד

טבעת סיליקון זו היא מוצר באיכות גבוהה אשר נועד לתמוך בברכיים. יש לו חומר רך שנוח ללבישה ומגיע בגדלים שונים. זוהי טבעת סיליקון אלסטית שיכולה להתאים לכל גודל של הברך.

תמיכת ברכיים עם טבעת סיליקון היא סוג של סד ברכיים העשוי מחומר סיליקון גמיש. סוג זה של סד מספק יציבות והגנה טובים יותר לברכיים. תומך ברכיים עם טבעת סיליקון יכולה לשמש כתחליף לסד אורטופדי או כדי לספק הגנה נוספת כאשר אתה מבצע פעילויות כמו הרמת משקולות, קפיצה, ריצה או ספורט.

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://www.valeryhs.co.il/