איך מתבצע הליך שאיבת שומן בזרועות?

שאיבת שומן בזרועות

שאיבת שומן בזרועות

שאיבת שומן מהזרועות הוא הליך המסיר את השומן העודף ואת שכבת העור הרופסת.

תוצאה של הליך זה הינה עור מתוח בזרועות ללא שומנים ועור עודפים וניתן להשיג אותה בטכניקות שונות. אם החלטתם להיפטר מה"מלח פלפל" או מה"וילונות" – כינויים שקיבלו מקום מפוקפק בפנטאון הכירורגיה הפלסטית – כדאי שתדעו שעל אף שהאופציה הניתוחית קיימת, היא מפגרת הרבה אחרי טכניקות חדשניות של שאיבת שומן בזרועות , רובן זעיר פולשניות, מבוצעות בטווח של עד כשעתיים, מאפשרות לכם לחזור במהירות לשיגרה וההחלמה מהן קלילה, לרוב עם כאבים קלים או ללא כאבים כלל.

גישות מתקדמות לשאיבת שומן בזרועות

בודי טייט – טכניקה לא ניתוחית להסרת שומן באמצעות המסת ושאיבת השומן וכן מיצוק העור. שימוש במכשיר המגיע לטמפרטורה קיצונית של כ-42 מעלות צלזיוס לצורך המסת השומן. את השומן המומס מנקזים אל מחוץ לגוף וממצקים את העור כך שלא ישארו עודפי עור.

הקפאת שומן – טכניקה הפועלת על אותו עיקרון של המסת שומן רק שבמקרה של הקפאה מדובר בטמפרטורות נמוכות של כ-11 מעלות צלזיוס שמטרתה להמית את תאי השומן.

לסיכום

קיימות טכניקות נוספות של המסת שומן בלייזר, בחומרים כימיים, בגלי רדיו, אולטרסאונד ועוד כאשר מהלך הטיפול דומה. לבחינת הטיפול המתאים ביותר מומלץ להתייעץ עם הרופא ד"ר רונן גלזינגר המתמחה בכירורגיה פלסטית.

כך או כך, לאחר טיפול שאיבה יש לאמץ אורח חיים בריא הכולל תזונה מבוקרת ופעילות גופנית.