מיינדשיפט (Mindshift): איך זה עובד?

המונח "שינוי מחשבתי" משמש לתיאור שינוי באופן שבו אנשים חושבים על דברים. זה לא רק בשינוי האופן שבו אנשים חושבים, אלא גם בשינוי הדרך בה הם פועלים. מיינדשיפט, כדאי לדעת איך זה עובד. 

מיינדשיפט – מדיטציה בקפסולה 

אפשר להסתכל על מיינדשיפט בתור סוג של שינוי חשיבה קשור בדרך כלל לשינוי באופן שבו ערכי אנשים נקבעים. לדוגמה, אם לאדם יש גישה מסוימת לנושא או התנהגות אחת, אך משנה גישה זו, הוא/היא יושפע מעמדות והתנהגויות של אנשים אחרים. ישנם שני סוגים של שינוי חשיבה: קוגניטיבי והתנהגותי. שינוי חשיבה קוגניטיבי קשור ליכולת של הפרט לחשוב בביקורתיות על הדברים שהוא/היא רואה לנכון לו/ה לחשוב עליהם. זה כרוך בשינוי האופן שבו אנשים מחליטים מה הם רוצים בחייהם ואילו מטרות יש להם לעצמם, כמו גם בשינוי האופן שבו הוא/היא פועלים וחושבים. מיינדשיפט מאפשרת להגיע לזה ללא צורך בטיפול כלשהו, אלא בטכניקה מודרנית של מדיטציה עם קפסולה מובנית. 

Mindshift, קל להיכנס למצבי רגיעה ונינוחות 

הרעיון של Mindshift הוא תרגול שעוזר לאנשים להירגע ולהפחית מתח. זה מפחית את ההשפעות המזיקות של מתח על הגוף והנפש שלנו. על מנת לתת לך הבנה טובה יותר לגבי זה, נדון בכמה מהיתרונות של מדיטציה לדיאטה. מדיטציה עם Mindshift מורידה משקל אנשים רבים עשויים לחשוב שירידה במשקל היא קשה ומאתגרת, אבל יציבות בתזונה שלך קשורה רבות לירידה במשקל. זה נכון גם לנשים וגם לגברים. Mindshift, קל להיכנס למצבי רגיעה ונינוחות ויש יתרונות רבים של מדיטציה על גופו של אדם אם הוא מתרגל אותה באופן קבוע. אחד היתרונות של מדיטציה הוא שהיא עוזרת לך לרדת במשקל ולשמור על הגוף הבריא שלך ללא קשר להרגלי האכילה שלך בזמן תרגול מדיטציה או לא.