החשיבות באוכל רפואי לכלבים ברגע האמת

כאשר כלב נמצא במצב רפואי מורכב, הוא חייב סיוע ועזרה בזמן אמת. הטיפול המתאים והמזון הרפואי יכול לשפר את מצב הכלב, לספק לו הרגשה טובה יותר ולעזור לו לצלוח תקופות מורכבות. האוכל הרפואי הוא קריטי לכלבים במצבים שונים – לפעמים זה ההבדל בין כלב שמרגיש טוב וחי בנעימים, לבין כלב שסובל ומקשה עליכם את החיים.

מקרים בהם נחוץ להתאים אוכל רפואי לכלב

  • רגישות – אם הכלב מגיב בצורה לא טובה למזון רגיל. הוא לא עולה במשקל בצורה תקינה, לא מעכל כראוי את המזון, סובל מבעיות חילוף חומרים וכדומה. מסתבר שהוא צריך אוכל רפואי לכלבים שמתאים לכלבים רגישים.
  • אלרגיות – יש לא מעט כלבים שסובלים מאלרגיות. במצב של אלרגיה הכלב צריך מזון שאינו מכיל רכיבים אלרגנים. המזון מוכר בשם מזון היפולארגני והוא מתאים לכלבים ברמות רגישות שונות בהתאמה למצב.
  • בעיות פרקים – כלבים שסובלים מבעיות פרקים, או שיש להם נטייה לסבול מבעיות כאלו צריכים לקבל מזון מיוחד שמספק להם מענה ומרכיבים שמזינים את המפרקים ומונעים שחיקה מהירה.
  • בעיות לב – כלבים שיש להם נטייה גנטית לבעיות בלב צריכים מזון רפואי שמכיל את הרכיבים הנחוצים שמסייעים ללב בביצוע המשימה החשובה של אספקת הדם לכל איברי הגוף.
  • בעיות בכבד ובכליות – אם כלב סובל מבעיות בכבד או בכליות הוא צריך מזון ייעודי כמו וט לייף שנועד לענות על הצורך המסוים שלו. מזון מיוחד זה תומך בפעילות של הכבד או של הכליות, בהתאם לצורך של הכלב המדובר. על מנת לסייע בפעילות העיכול ולאפשר פעילות תקינה של האיבר המדובר.

התייעצו עם וטרינר כדי להיות בטוחים שאתם מספקים לכלב שלכם את האוכל הכי מזין והכי טוב שמתאים לבעיה הנוכחית ממנה הוא סובל.