אבחון מורפולוגי במעבדת גבריאל – למה כדאי לכם לבחור בהם

אבחון מורפולוגי במעבדת גבריאל – למה כדאי לכם לבחור בהם

משפחות רבות חולמות על הרגע בו הם יהפכו להיות הורים, אך לעיתים כדי להגשים חלום בסיסי כמו זו – עליהם לעבור אינספור בדיקות וטיפולים כדי לחבוק תינוק מתוק. הסיבות לכך יכולות להיות רבות ומגוונות, כאשר אחת מהן היא בעיה הקיימת בתאי הזרע של הגבר.

 

מהו אבחון מורפולוגי?

כאשר זוג מנסה להרות ואינו מצליח לאחר כמה ניסיונות, רופא הנשים מפנה אותם לבדיקות מקיפות כדי לברר מדוע זה כך. במידה והבדיקות נראות תקינות מצד האישה, יש לשער כי קיימת בעיה בתאי הזרע של הגבר. באמצעות בדיקה מקיפה של תאי הזרע ניתן לאבחן היכן הבעיה, והאם מדובר על כשל תוך-תאי של תאי הזרע. בדיקה זו נקראת אבחון מורפולוגי מעמיק, ובאמצעותה ניתן לבחון את התנועתיות והצורניות של תאי הזרע באופן יסודי ומקיף.

על מנת שזוגות יצליחו להרות בסופו של דבר, קיים צורך לבצע הפריה חוץ גופית במהלכה הביצית מופרית מחוץ לגוף האישה, ולאחר מכן היא מוחזרת לרחם להתפתחות היריון רגיל. גבר הסובל מכשל במורפולוגיה של תאי הזרע שלו, יכול להעלות את סיכויי הצלחת תהליך ההפריה החוץ גופית באמצעות אבחון מורפולוגי במעבדת גבריאל.

 

מדוע לבחור במעבדת גבריאל?

האבחון המורפולוגי במעבדת גבריאל מבוצע באופן מקצועי, ובאמצעות טכנולוגיה ומכשור מתקדם המאפשר לבחון באופן מקיף את המורפולוגיה של תאי הזרע. תהליך האבחון נערך בעזרת מיקרוסקופ עם יכולת הגדלה גבוהה במיוחד, כך שניתן לבדוק באופן יסודי פרמטרים רבים הנמצאים בתוך תא הזרע.

לאחר אבחון מעמיק, הגבר יכול לקבל תמונת מצב בנוגע לאיכות תאי הזרע שלו ובמידת הצורך לבצע גם מיון זרע מורפולוגי המתבצע במעבדת גבריאל, וכך להגדיל את שיעורי ההצלחה של טיפולי ה-IVF.

כתוב/כתבי תגובה