הסרת משקפיים בלייזר מולטיפוקל – האם זה מומלץ?

מה אם היו אומרים לכם שאתם פשוט יכולים לראות טוב יותר? במידה וגם אתם מרכיבים משקפי ראייה, אתם לבטח מרגישים כי פיתחתם בהם תלות גדולה. בילוי עם חברים, קריאת עיתון ובטח שיום עבודה, לא יכולים להתנהל ללא המשקפיים. ניתוח הסרת משקפיים בלייזר מולטיפוקל, מאפשר לכם להיפרד לשלום ממשקפי הראייה, ולעשות את הצעד אל עבר איכות חיים יוצאת דופן!

שוב ושוב עולה השאלה והיא האם ניתן לבצע הסרת משקפיים בלייזר מולטיפוקל, והתשובה היא שכן! הודות לשיטת "מונוויז'ן", גם אתם – אלו המרכיבים משקפי מולטיפוקל, תוכלו לראות טוב יותר ללא תלות במשקפיים. 

הסרת משקפיים בלייזר מולטיפוקל – במה היא מיוחדת?

מולטיפוקל למעשה מתייחס לאנשים שמרכיבים משקפיים לשיפור ראייה מקרוב ומרחוק. כלומר, בעוד ישנם אלו שניתוח הסרת המשקפיים שלהם מתמקד בשיפור הראייה לרחוק, הסרת משקפיים בלייזר מולטיפוקל נותנת מענה כפול ואיכותי לשני המרחקים.

שיטת המונוויז'ן היא השיטה שבה עושים שימוש. בפגישת ההתאמה, מסבירים למתעניינים אודות התהליך, ומה קורה במהלך הניתוח. הסרת משקפיים בלייזר מולטיפוקל מבוססת על עיקרון פשוט:

  • עין אחת ממקדים לראות טוב יותר מקרוב
  • העין השניה "מועצבת" לראות טוב יותר מרחוק

חשוב לציין, כי למרות שביעות הרצון הגבוהה מהניתוח, עדיין סביר ויהיה צורך לעתים במשקפי הקריאה. כל עוד מדובר על קריאה "מזדמנת" של כתוביות בטלוויזיה, קריאת כותרת גדולה, SMS או מייל, לא יהיה צורך במשקפיים. עם זאת, לטובת קריאת ספרים או מסמכים ארוכים, עדיין מומלץ לעשות שימוש במשקפי הראייה הקבועים. 

אז למה ניתוח ולא משקפי ראייה מולטיפוקל?

שאלה מצוינת! למשקפי המולטיפוקול ישנם יתרונות, אך גם חסרונות. הדבר המהותי ביותר שמנסים לעשות באמצעות ניתוח הסרת משקפיים בלייזר מולטיפוקל, הוא להפחית את התלות בהם. כך, גם במידה והמשקפיים נשברו, אבדו או נגנבו – יהיה ניתן לקיים שגרת יום תקינה. אז מהם החסרונות של המשקפיים?

  • מדובר על משקפיים יקרים מאד. במידה והם ישברו או יסדקו, אתם נכנסים להוצאה כספית נוספת וכבדה
  • ישנם אנשים שלא אוהבים להרכיב משקפיים מטעמי נוחות ואסתטיקה 
  • בשונה ממשקפי ראייה "רגילים", רבים מדווחים על קושי הסתגלות למשקפי מולטיפוקל

משך הטיפול וכאבים אפשריים עם ניתוח הסרת משקפיים בלייזר מולטיפוקל

הניתוח איננו כואב, ומסתיים בתוך מספר דקות. כן חשוב לציין כי ביום הניתוח, יש להגיע מספיק זמן מראש אל מרפאת American Laser לטובת קליטה ומילוי טפסים. לאחר הניתוח, יש לנוח מספר דקות בחדר ההמתנה, בו גם תקבלו תדרוך מלא מהרופא המטפל אודות תקופת ההחלמה. מומלץ להגיע עם אדם קרוב שילווה אתכם.