פטרת ציפורניים – כמה טיפים להתמודד איתה

במיוחד בימים החמים האלו, שחם מאוד ואנו מזיעים המון פטרת הציפורנים ופטריות ברגלים הופכות להיות בעיה מאוד נפוצה, בכדי שתצליחו להימנע מפטריות בציפורניים הבאנו לכם כמה טיפים מועילים ומיוחדים.

רשימת טיפים להתמודד ולהימנע מפטרת ציפורניים

היגיינה

אחד הגורמים העיקריים הוא חוסר היגיינה, שמרו על ניקיון הרגליים שלכם, חשוב מאוד להשתמש בסבון איכותי שיכול להתאים גם למקרים כאלו של מניעת פטריות.

הפטריות ברגלים נגרמות בעיקר באזור של חיבורים האצבעות, הסימנים הראשונים להתחלת הפטרת הם גירודים חזקים, אם אתם מרגישים דחף בלתי נשלט שגורם לכם להתגרד, ייתכן מאוד ומתחילה פטרת, מומלץ כמובן לגשת להיבדק אצל רופא עור, אבל רגע אחד לפני שרצים לרופא מומלץ לעשות אמבטיות לרגלים, לטבול את הרגלים בתוך גיגית מים עם סבון למשך מספר דקות.

שימו כפכפים

כחלק משמירה על היגיינה יש לשמור עליה בכל דרך, הסיבה העיקרית מעבר להזעה היא הידבקות, אם אתם מבקרים במלתחות של הבריכה, חדר כושר או כל מקום אחר, היכנסו אך ורק עם כפכפים והימענו ככל שניתן מעמידה יחפה במלתחות.

הפחתת לחות

מכיוון ואנו מזיעים המון באזור הרגליים, מומלץ להיות באופן קבוע עם גרביים, בנוסף כדאי להשתמש בטלק שיספוג את הלחות בצורה מלאה וישמור על הרגל נקייה מלחות.

מוצרים למניעת פטרת

עולם הרפואה מתקדם מאוד ומציע לא מעט מוצרים איכותיים שיכולים למנוע ולטפל בפטרת הציפורנים, אחד מאותם מותגים איכותיים הוא קלירנס שמספק סדרה של מוצרים המיועדים למניעה וטיפול בפטרת הציפורנים באמצעות תכשירים פשוטים ונוחים מאוד לשימוש.

לסיכום

הדרך הטובה ביותר להימנע מפטרת הציפורניים היא שמירה על היגיינה בכל הדרכים האפשריות, אבל אם למרות זאת בכל זאת קיימת פטרת יש להיוועץ תחילה ברופא עור או רוקח ולהתאים את הטיפול לפי חומרת המצב, מכיוון וכל המוצרים הנמכרים ללא מרשם, איכותיים ככל שיהיו לא מטפלים בפטרת באופן עמוק אלא רק באופן שטחי, יש לגשת לרופא עור ולהתאים טיפול תרופתי לבעיה.

המאמר נכתב על ידי המומחים של דיל קוסמטיקס – אתר הקניות הטוב והמוביל בישראל