הסרת שיער שלא בלייזר – אילו המוצרים שאתם חייבים להכיר

הסרת שיער בלייזר היא שיטה פופולארית להסרת שיער לא רצוי מהגוף. זה ידוע גם בשם IPL או Intense Pulsed Light.

תהליך הסרת השיער אינו זול, ולכן חשוב לאנשים למצוא חלופה פחות יקרה. חלופה אחת כזו היא הסרת שיער ללא לייזר, שקיימת כבר שנים אך לאחרונה צוברת פופולאריות בתקופה האחרונה. הסרת שיער ללא לייזר כוללת שימוש בשעווה או סוכר כדי להסיר את השערות הלא רצויות מהגוף. ניתן להשתמש בו בכל חלקי הגוף כולל אזורי הפנים והערווה.

הסרת שיער בלייזר היא השיטה הפופולארית ביותר להסרת שיער לא רצוי בגוף. הוא משמש אנשים רבים להסרת שיער פנים וגוף לא רצוי. עם זאת, זה יכול להיות כואב ולגרום נזק לעור לאורך זמן.ישנן מספר שיטות להסרת שיער שאינן בלייזר שהן בטוחות ויעילות יותר מהסרת שיער בלייזר. שיטות אלו כוללות שעווה, סוכר, אפילציה, גילוח, קרמים להסרת שיער ואלקטרוליזה. שיטות שאינן לייזר הן זולות יותר משיטות לייזר וניתן לעשות אותן בבית ללא ביקור רופא או מכשיר יקר.

הסרת שיער בלייזר מול הסרת שיער לא בלייזר 

הסרת שיער בלייזר היא צורה קבועה של הסרת שיער המושגת על ידי שימוש בלייזר למיקוד המלנין בזקיק השערה. תהליך זה מותיר את העור חלק וחסר שיער למשך כ-4-6 שבועות.

שיטה זו קיימת כבר עשרות שנים והפכה פופולארית יותר עם הזמן. הוא משמש גם בחלקים אחרים של הגוף כמו ידיים, רגליים, קו ביקיני ובתי השחי. עם זאת, ישנם כמה חסרונות לשיטה זו להסרת שיער כמו כאבים, נפיחות ואדמומיות שעלולים להימשך עד שבועיים לאחר הטיפול.

הרעיון מאחורי הסרת שיער ללא לייזר הוא להשתמש במקור אור המכוון לתאי פיגמנט במקום לתאי מלנין, כך שהוא לא יפגע ברקמה שמסביב או יגרום לתופעות לוואי כלשהן כמו בטיפולי לייזר.

אז נכון וידוע כי טיפוח גוף הוא דבר חשוב והכרחי, אך לא בכל מחיר בפרט כאשר מדובר על סבל או אלרגיה ורגישות למוצר מסיים. בדקו היטב את האפשרויות העומדות בפניכם לפני שתגיעו להחלטה באיזו דרך להסיר את השיער הסורר.

בהצלחה!