הבנת ניתוח אף לא ניתוחי: חמש נקודות שחשוב לדעת

ניתוח אף לא ניתוחי, המכונה בדרך כלל "פיסול אף" או "ניתוח אף של 15 דקות", צבר פופולריות בשנים האחרונות בשל אופיו הזעיר פולשני והתוצאות המהירות. הליך זה משתמש בחומרי מילוי הניתנים להזרקה כדי לשנות את צורת האף, ולעקוף את תקופת ההחלמה הארוכה הקשורה בניתוח אף מסורתי. עם זאת, כמו כל הליך קוסמטי, חיוני להבין למה אתה נכנס. להלן חמש נקודות עיקריות שכדאי להיות מודע להן כאשר שוקלים פיסול אף לא ניתוחי.

1. הנוהל הוא זמני:

ניתוח האף הלא ניתוחי משתמש בחומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית, שהגוף מבצע חילוף חומרים בהדרגה לאורך זמן. לפיכך, התוצאות, למרות המיידיות, אינן קבועות, בדרך כלל נמשכות בין שישה חודשים לשנתיים. אופי זמני זה מאפשר התאמות והתנסות אך גם דורש תחזוקה שוטפת כדי לשמור על המראה הרצוי.

2. אידיאלי לשינויים עדינים:

ניתוח אף לא ניתוחי מצוין לביצוע שינויים עדינים כמו החלקת בליטה או תיקון אסימטריה. עם זאת, זה לא יכול להקטין את גודל האף או לתקן עיוותים חמורים או בעיות תפקודיות כמו מחיצה סטיה.

3. מהיר וכמעט ללא כאבים:

ההליך אורך בדרך כלל פחות מחצי שעה וכרוך בכאב מועט עד ללא כאב עקב שימוש בחומרי הרדמה מקומיים. מכיוון שאין ניתוח מעורב, זמן ההחלמה הוא מינימלי, כאשר רוב החולים יכולים לחזור לפעילותם הרגילה תוך יום.

4. סיכונים פוטנציאליים ותופעות לוואי:

למרות שלניתוח אף לא ניתוחי יש פחות סיכונים מאשר חלופות ניתוחיות, עדיין יכולות להופיע תופעות לוואי. אלה עשויים לכלול נפיחות, אדמומיות וחבורות באתר ההזרקה. סיבוכים חמורים יותר, אם כי נדירים, כוללים נמק עורי או אובדן ראייה עקב מיקום לא נכון של חומר מילוי.

5. החשיבות של בחירת רופא מוסמך:

התוצאה של ניתוח אף לא ניתוחי תלויה במידה רבה בכישורים ובניסיון של הרופא המבצע אותו, קבלו מידע באתר https://drzperetz.co.il. ודא שהרופא שלך הוא מוסמך, בקיא באנטומיה המורכבת של האף, ובעל ניסיון בניתוחי אף לא ניתוחיים כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

לסיכום, פיסול אף ללא ניתוח במרפאה של ד"ר זיו פרץ יכול להוות פתרון פנטסטי עבור אלו המבקשים לחדד את מראה האף מבלי לעבור הליך כירורגי פולשני. עם זאת, חיוני להבין היטב מה כולל ההליך, מה הוא יכול ומה לא יכול להשיג, ואת החשיבות של בחירת מטפל מוסמך ומנוסה. החלטה מושכלת היא הצעד הראשון לקראת מסע אסתטי מוצלח.