תיקון ניתוח אף – מתי זה נדרש?

ניתוח אף הוא אחד הניתוחים הפופולאריים ביותר שקיימים בתחום של ניתוחים פלסטיים. מדובר בניתוח שלא מעט גברים ונשים, צעירים ומבוגרים מבקשים לעבור, לרוב, בגלל שהם לא מרוצים ממראה האף שלהם. בין אם יש בו פגם מלידה או כתוצאה מחבלה, פציעה וכל דבר אחר. 

הדרך הטובה לטפל במצבים שכאלה הוא דרך ניתוח תיקון ניתוח אף. מדובר בניתוח פשוט אשר מטרתו לתקן את מראה האף, במידה והוא איננו נראה טוב, איננו סימטרי או כל דבר אחר. צריך להדגיש, התיקון יתבצע באופן כזה שיתאים בפרופורציות למראה הפנים ובכלל, יתאים למראה פנים יפה ומעודן. 

ניתוח תיקון אף נעשה בצורות שונות, כאשר בשלב הראשוני המנתח בוחן את מראה האף, מאבחן את הבעיה איתה מתמודד המטופל ובה הוא אמור לטפל, לאחר מכן הוא יבחן את האופציות השונות שעומדות לרשותו בשביל לבצע את התיקון, וכך הוא יחליט כיצד לנהוג ואיך לבצע את הניתוח. 

מה חשוב לדעת על ניתוח תיקון אף

מדובר בניתוח פשוט, סטנדרטי, ניתוח שאפשר לבצע אותו בצורה קלה ומהירה. לא מדובר בניתוח שדורש הרבה מאוד זמן החלמה, התאוששות, להיפך, מדובר בניתוח אשר מספר ימים אחרי שהוא נערך, אפשר לחזור אל השגרה באופן מלא. 

הניתוח יכול לספק תוצאה משביעת רצון, אך חשוב לדעת שייקח מספר ימים עד שנוכל לראות את התוצאה באמת, ולמעשה ייקח מספר חודשים עד שהתוצאה תתקבע סופית. 

חשוב גם לדעת, הניתוח נערך במשך זמן קצר יחסית, ובדרך כלל, כבר בערב הניתוח, המטופל יוכל לשבת ולאכול, זאת בהנחה והכל עבר כמו שצריך. הניתוח מתבצע כאמור, על ידי רופאים שמתמחים בכך, הם משתמשים במכשור מתאים, כולל אמצעי מחשוב שעוזרים לייצר הדמיה של האף המתוקן. 

למדו על כל סוגי ניתוחי האף באתר חתך הזהב