ניתוח אף – מתי נכון לעשות אותו

ניתוח אף – מתי נכון לעשות אותו

אחד מסוגי הניתוחים הפופולאריים ביותר, אשר לא מעט צעירים וצעירות, מבוגרים ומבוגרות מבקשים לעבור אותו, הוא ניתוח פלסטי. מדובר בניתוח שמטרתו לשפר את המראה החיצוני, על פי רוב באופן נקודתי, באספקט מסוים בו הם מתמודדים עם בעיה. בין אם זה מלידה, תאונה, חבלה או מכל סיבה אחרת. 

ניתוח פלסטי פופולארי מאוד, הוא ניתוח אף. מדובר על ניתוח שנועד להקטין את גודל האף, ליישר אותו ולהתאים למראה של הפנים, כך שיהיה פרופורציונאלי, כך הוא יהיה הרבה יותר נעים לעין וחשוב לא פחות, מי שמתמודד עם הבעיה ועובר את הניתוח, ירגיש הרבה יותר טוב עם המראה החדש. 

אנחנו יכולים להניח שיש לא מעט אנשים שמעוניינים לעבור ניתוח פלסטי באף. מדובר באחד הניתוחים הבודדים שניתן לעבור אותו בגיל העשרה ולא צריך לחכות עד לסיום תהליך ההתפתחות של הגוף. למעשה רופאים רבים ממליצים לעבור את הניתוח בתיכון ולא לחכות עם זה, מסיבות שונות, בין היתר מסיבות חברתיות. 

מתי ומדוע נכון לעשות אותו

ברמת העיקרון, נכון לעבור ניתוח אף בשלבים שונים קראו בהרחבה באתר של ד"ר רון עזריה. מן הסתם, אם אין סיבה אז אין צורך, אך אם סופגים חבלה, פציעה משמעותית שמשנה את מבנה האף, אז רצוי לעשות את זה כמה שיותר מוקדם שאפשר, בהתאם למצב. 

כמו כן, מומלץ לעבור את הניתוח בגיל צעיר, על מנת שלא להתמודד עם בעיות חברתיות או דימוי עצמי נמוך, דברים שנחשבים נפוצים מאוד בקרב אנשים שמתמודדים עם בעיות שונות במראה ויכולות להשפיע על החיים שלהם בהיבטים שונים. 

מעבר לכך, גם בגילאים מתקדמים יותר נכון לעבור את הניתוח, בוודאי אם רוצים להצליח בשוק הדייטים ואפילו אם רוצים להצליח בשוק העבודה. 

 

כתוב/כתבי תגובה